Mies

Muista, että kaiken takana on NAINEN ☀️😉

Hyvää naistenpäivää meille naisille ⭐️
15990
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Sus siunakkoon 😲 niinkö on?

Ihanku ei ois jo tiedossa.

Naistenpäivää kaikille naisille ❣️

1Äänestä

Hyvää naistenpäivää typykälle

Äänestä

Hyvää ihmisenpäivää sinullekin, jos ajattelet että nainen on ihminen kuin mieskin on.

.. eräästä asiasta olen aika iloinen, koska olen yrittänyt teitäkin tällä palstalla piristää muihinkin ajatuksiin kuin johonkin toisten henkilöiden arvailuihin...

t. Inkeri-Albert Winkenstein.

Äänestä
  • Multi-Bore FrauKenStainina sul meni vaa "vähän" väärään lapaan. -sivu

    Äänestä

Hyvää naistenpäivää miehille.
Te olette huisin tärkeitä naisille.
Koettakaa kestää meidän moniulotteisuus.🎶🤎🧡

Äänestä

Ihanaa olla Nainen ja naisellinen 🤗

Äänestä

Kaiken takana on vaimo. Hyvässä ja pahassa

Äänestä
  • Kaapin takana on kuulema Seppo.

    Äänestä

Olen miettinyt asiaa viime sotaisina vuosina paljon.. jos maailmassa olis naiset johtajina, ei olis koko ajan jotain vtun sotia. Naiset luontaisesti synnyttävät ja ylläpitävät elämää, eivät tuhoa sitä. Poikkeuksia toki on, mutta pääasiassa näin.
Naiset ovat ihania, mystisiä olentoja, joiden ymmärtämisen opettelu on elämän pituinen matka. 😊 Hyvää Naistenpäivää kaikille naisille tänne ja irl!

1Äänestä
  • Mutta ku naiset tappelee miehistä, ni mitähän siitäkin tulis. :D

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Mutta ku naiset tappelee miehistä, ni mitähän siitäkin tulis. :D

    Sekin on totta. Mutta niissä tappeluissa ei uhreiksi joutuisi viattomat sivulliset.

    Äänestä

  • Olet niin hitsin oikeassa. Mies on yleensä luomakunnan tyhmin otus. Usein uhoamassa ja tuhoamassa kaikkea kaunista ja elävää. Miestä voisi verrata eläimeen, joka rähisee ja tappelee kaikkien mahdollisten eläimien kanssa, sitten täysin runneltuja ja ontuvana toteaa: ”Olen voimakas. Olen voittaja.” Jos kaikki olisi miesten kaltaisia, ihmiskunta ei pysyisi pystyssä päivääkään. Hyvää naistenpäivää 🌹

    Äänestä

haluisin niitä liimatähtiä kattooni

Äänestä
  • Sängyn yläpuolelle? 😉

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Sängyn yläpuolelle? 😉

    JOO🥹

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muista, että kaiken takana on NAINEN ☀️😉

Hyvää naistenpäivää meille naisille ⭐️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu