Dacia tulee mun uniin

Se on kuulkaas poijaat niin hyvä auto, että salaa haaveilen uudesta Daciasta. Olen vain PA joten autokaupoilla käyn vain tuoreen nisun ja kahvin perässä.
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saludoa! Kaipaan hyvää kahvia notta mieli pysyy virkeänä!

Äänestä

Ihanaa kun avauduin ja jaoit tilanteesi.
Terapeuttiani on varmasti iloinen puolestasi.

Äänestä

Sinulla on tuuri että en ole Daciakauppias. muutamankerran jälkeen löytäisit itsesi päällään lumikinoksesta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se on kuulkaas poijaat niin hyvä auto, että salaa haaveilen uudesta Daciasta. Olen vain PA joten autokaupoilla käyn vain tuoreen nisun ja kahvin perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu