Modernille trendikkäälle homomiehelle. Kun autona on alfa niin suurinosa levarilla jo tietää mistä on kyse. BMW on toinen jos ei alfoista löydä mieleistä, mutta alfa on se aito ja alkuperäinen homomiesten auto.
Terveisin: trendikäs homomies
Alfa Romeo ja BMW ovat ainoat oikeat automerkkivalinnat
Anonyymi-ap
5
235
Vastaukset
- Anonyymi00001
Voi kun se sattuu kun hienoa auto ei saa tai ei oo eikä oo varaa :(
- Anonyymi00002
Mikä sattuu? Minä olen homo ja omistan alfan ja bemarin. Nimenomaan trendisyistä hommasin molemmat.
- Anonyymi00003
Venäjällä ei ole yhtään homoa.
Mutta kyseisiä automerkkejä on. - Anonyymi00004
Toyota Prius valittiin monena vuonna homoimmaksi autoksi mm. USAssa.
- Anonyymi00005
Alfa UUUUH, se se on miesten miesten auto!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1362041
- 1211425
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3321203Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401180Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni631132IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31121- 1411099
- 491079
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470947Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98935