nimimerkki -V-:lle

en ole tapattamassa lastani en ole edes raskaana
enkä ole edes harrastanut seksiä enkä
tule harrastamaan ainakaan viiteen vuoteen!!!
1215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...johon kalikka kalahtaa. Etpä sä tota varmaan ihan huvikseska kyselly. Joku tota tietoo varmaan kaipas. Ja kaipas tai ei, niin kysymys oli jokatapauksesa todella typerä. Jos joku on lastaan tappamassa, niin täytyy olla todella kylmä ihminen jos siinä tilanteessa ajattelee arpia!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


amalia kirjoitti:

en ole tapattamassa lastani en ole edes raskaana
enkä ole edes harrastanut seksiä enkä
tule harrastamaan ainakaan viiteen vuoteen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu