Wokettaja sai mitä ansaitsi.
Tämä on ilon ja onnen päivä!
Tämä on ilon ja onnen päivä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Sihhhhh - - - olut nasahti auki tämän johdosta :)))
Järkipäätös Tepsin johtokunnalta.
Mitenkä tuossa oikein kävikään?
Minusta näytti että ainoa itsensä nolannut oli se, joka jäi yksin ajatuksiensa kanssa. Muu joukkue toimi kuten oli tarkoitus.
Muu joukkue oli lampaita, onneksi oli yksi mies joka ei alistunut seta määräykseen .
Onneksi siinä seurassa on edes se yksi, joka ajattelee OMILLA AIVOILLAAN, eikä ole kuin aivopesty ääliösakki, jolle joku radikaaliryhmittymä sanelee, mitä saa.tehdä! Seta on radikaali ryhmittymä, johon kuuluu myös vihervassarit! Moottoripyöräjengit kiellettiin, joista ei ollut haittaa kenellekkään, mutta tämä RADIKALISOITUNUT PASKASAKKI, JOKA ON RIKOLLISRYHMÄ, saa häärätä vapaasti!!
Sofia Virta ON TYHMÄ, AIVOTON KANA!
Koivujen velipuoli, Teemu ja Sirpa sekä Pappa tulossa tilalle. TPS on kevään mestari.
Voi sentään. Sohvi koitti erottaa pelaajan, koska hän ei pukeutunut seta kaapuun. Sihvi kuvitteli voivsnsa efottaa pelaajan. Sohvi ei arvosta ketään muita kuin seta poppoota. Sohvi puhuu vihapuhetta tästä pelaajasta. O ko seta viha puhe parempaa vihapuhetta. Kun ei joudu vastuuseen.
Sofia ei ymmärrä että hän itse ei pysty erottamaan pelaajaa sillä jääkiekossa pelaaja on työsuhteessa kauden loppuun jonka jälkeen pelaajan sopimus loppuu sekä siirtyy vapaana agenttina tai myydään jos ei uusi sopimusta. Niin tai sitten että lopettaa uransa.
Hävytön akka. Yrittää estää vapaan ajattelun. Vihreät ovat suvaitsevaisia just siihen saakka kun heille sopii.
Voisin tikata saumaan.
Ja samalla ottaa Ponua!!
Pappa betalar, ei huolta.
Teemu pystyy itsekin maksamaan, ei tartte Papan vaivautua.
On kaunis nainen ja pippurinen vahva luonne on naisella. Arvostan 😎.
Hakeudu terveyskeskukseen jos tuollaisia mietit - ei ole tervettä.
Parempi, että Pappa maksaa, tunnesiteet ratkaisee. Teemu ei juuriaan tunnusta.
Tämä siis vain Sinun parhaaksi, harhat ja erilaiset luulot voivat kieliä jostain vakavasta..
Sohvi koittaa määräillä kaikkea. Autoilu saastuttaa, paitsi, kun itsebreissuaa Euroopassa matkailu autolla huvikseen monta viikkoa. Metsiä ei saa kaataa, paitsi hänen perhe. Eukko ajaa kaksilla rattailla. Nyt yrittää erottaa pelaajan mielipiteen takia.
Miksi piti olla pride peli. Pääsikö suuntautuneet peliin ilmaiseksi. Pelaajat seta univormuissa. Miten politiikko saa sotkeutua kiekkopeleihin.
Tosi hyvä. Urheilua ja politiikkaa ei saa sotkea. Eikä seta porukka saa määräillä urheilu seuroja.