diki on sieltä jostain "sensuroitu"

kun ensimmäisen dikin ostin Nokian toini se joskus parhaimmillaan jopa VIISI minuuttia, huotooan vein ( kertaa otin yhteyttä nokiaaan, huoltoon sekä dikitalle ei apua tullut sanoivat vain olet tavallaan udisraivaaja koeta kestää, jokun on ensin kärsittävä, jotta tää saadaan toimimaan.. KÄRSINYT OLEN
1466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valitettava fakta on se, että osa myynnissä olevista sovittimista ovat luvattoman heikkolaatuisia. Valitettavasti en asu television vieressä 24/7/365, niin en voi antaa täysin aukotonta mielipidettä. Kuitenkin se vähäinen jota digiboksia tulee katsottua, niin ongelmia en ole huomannut vähään aikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sensuuri kirjoitti:

kun ensimmäisen dikin ostin Nokian toini se joskus parhaimmillaan jopa VIISI minuuttia, huotooan vein ( kertaa otin yhteyttä nokiaaan, huoltoon sekä dikitalle ei apua tullut sanoivat vain olet tavallaan udisraivaaja koeta kestää, jokun on ensin kärsittävä, jotta tää saadaan toimimaan.. KÄRSINYT OLEN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu