Kuka on/ollut porin kovin katu tappelija,?
Porin kovin
27
438
Vastaukset
- Anonyymi00001
Voi ei. Joko taas.
- Anonyymi00002
no ei, se on jo eläkkeellä :D
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
no ei, se on jo eläkkeellä :D
No kuka on vanhainkodin dementtisin iskijä?
- Anonyymi00004
Anonyymi00003 kirjoitti:
No kuka on vanhainkodin dementtisin iskijä?
Marita Melavuori
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Marita Melavuori
Jaana Kavonius,(Leija). Tämä totuuspuolueen puheenjohtaja tytskä, kun pamauttaa valomiekalla sinua päähän, niin jo tokenee kyselemästä tyhmiä. Paitsi virkavallasta saa kysellä ja haukkua se on nor nor normaalia.
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Jaana Kavonius,(Leija). Tämä totuuspuolueen puheenjohtaja tytskä, kun pamauttaa valomiekalla sinua päähän, niin jo tokenee kyselemästä tyhmiä. Paitsi virkavallasta saa kysellä ja haukkua se on nor nor normaalia.
Kyllä ano vie voiton. Jankuttaa jotain puutaheinää juttua niin siinä kavoniuksellakin pää keittää. Jopa työmies putkosella alkaa kulli syyhyämään kun ex voimanostaja tarinoi.
- Anonyymi00013
Anonyymi00004 kirjoitti:
Marita Melavuori
Vanha käärmeenlumoaja :D
- Anonyymi00008
Lännenmies on kovin. Musta stetsoni päässä, paskainen ulkomuoto ja vaatteet,ja oravan hammaskalusto pelottavat jo kaukaa vastaan kävelijää.Se voi vaikka puraista olkapään irti ohi kulkiessaan.Tex Willerin sukua varmasti.
- Anonyymi00027
Kallo-Pelzi ei enää hengaa Porissa, liian pieni mesta maailman luokan staralle :D
- Anonyymi00009
Katutappelija on yhdyssana, lintsasitko slloin koulusta, kun yhdyssanosta puhuttiin?
Lähteenmäen Hannu oli ainakin arvostettu vastustaja katutappeluun 1970-luvun alkupuolella? - Anonyymi00010
Masa. En perustele.
- Anonyymi00014
Kiitos vaan mutta en ole
- Anonyymi00016
Anonyymi00014 kirjoitti:
Kiitos vaan mutta en ole
Kovin jätkä on edelleen Majava-Marita
- Anonyymi00021
joko sulla apinalla maksa kohta poksahtaa :D
- Anonyymi00024
Anonyymi00021 kirjoitti:
joko sulla apinalla maksa kohta poksahtaa :D
kehareilla maksat paukkuu :D
- Anonyymi00011
Minä olen, en ole vaan vielä aloittanut.
- Anonyymi00012
Aloittaja mainitsee nyt vain itsensä kun sitähän ketjulla haetaan että saa leikkiä julkimoa edes jossain niin säälittävässä asiassa kuin katuväkivallassa.
- Anonyymi00019
On myös tallijengejä jotka unelmoivat olevansa jotain prosenttiukkoja, aina nenä punaisena kun alkaa tapahtumaan, niiden muijatkin lyö kovempaa :D
- Anonyymi00015
Minä. Paskat housussa joka kerta. Kukaan ei ole sen jälkeen jäänyt vääntämään.
- Anonyymi00018
Kovakin ukko pakenee kun vastustaja vetää alapään paljaaksi ja kertoo olevansa ihastunut ja haluaa poikainvälistä aktia :D
- Anonyymi00020
Anonyymi00018 kirjoitti:
Kovakin ukko pakenee kun vastustaja vetää alapään paljaaksi ja kertoo olevansa ihastunut ja haluaa poikainvälistä aktia :D
Ei tiedä. Joku voi innostua käyttämään tilaisuutta hyväksi. Meitä on niin monenlaista. Parempi pitää housut jalassa varmuuden vuoksi.
- Anonyymi00022
Anonyymi00020 kirjoitti:
Ei tiedä. Joku voi innostua käyttämään tilaisuutta hyväksi. Meitä on niin monenlaista. Parempi pitää housut jalassa varmuuden vuoksi.
nykyajan veeteistä ei tosiaan tiedä, saattavat kukkoilla ihan siinä toivossa että joku tuikkaisi jormalla
- Anonyymi00023
Nykyään on paljon 45kg veetejä jotka juuri saaneet ajokortin ja vanhemmilta auton, ovat sitten mielestään Mike Tysonin veroisia ukkoja ja psykoosissaan kukkoilevat ympäriinsä :D
- Anonyymi00025
Lapsia taas ketjun täydeltä. Miehet ei uhoa.
- Anonyymi00026
Joo. Mieli tekisi mutta kun paikat sattuu ja pääkään ei enää toimi. Parempi olla hiljaa.
- Anonyymi00029
80-luvulla rännillä vaikutti suur karate-jujutsu-kungfu jaarli Jalletus Von Ludwig Aurinkoherttua XI Galilei Terranus niminen hemmo
- Anonyymi00030
taisit saada häneltä selkääsi kun noin vuolaasti kehut :D
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791482
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431071No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall187795Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14680
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21670Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29653- 37653
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603