sitä, ettei minun ole luulty ymmärtävän kaikkea sitä, mitä on tapahtunut tässä talossa asuessani je keneen se kaikki on liittynyt! Hän on varattu henkilö ja varatub kanssa en koskaan halua olla missään tekemisissä! Ja sen lisäksi olen kokenut hänen olevan sellainen, jonka kanssa en halua koskaan olla missään tekemisissä. Enpä usko, että kukaan haluaisi olla tekemisissä vainoojansa kanssa! Ja kyseessä on todella monen vuoden ajan tapahtunut häirintä!
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
Mielestäni heidän, jotka aloittivat projektin, olisi vihdoinkin aika potkaista paljon nuorempi henkilö kokonaan pois projektista! Miulta hän ei tule koskaan kuulemaan yhtäkään hyvää sanaa. Hänellä on voimassa pysyvä lähestymis- ja yhteydenottokielto!
- Anonyymi00002
sitä se älykkyyden puutos ja vanhuus teettää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791396
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520