AUTTAKAA!!!!!!!

Mistä tunnistan toyota carina 3t moottorin????? minulla on corolla mihin on vaihdettu 1.8 carinan tekniikka ja nyt AKE kyselee onko se 3t moottori eli mistä tunnistan? joku kuka tietää niin voin mailata koneen kuvan jos se auttaa yhtään asiaa!
1302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käy maahantuojalla kyselemässä, niin asia varmasti selviää. Sieltä saa tarvittaessa kaikenmaailman paperit ym. todistukset paperisotaa varten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poju kirjoitti:

Mistä tunnistan toyota carina 3t moottorin????? minulla on corolla mihin on vaihdettu 1.8 carinan tekniikka ja nyt AKE kyselee onko se 3t moottori eli mistä tunnistan? joku kuka tietää niin voin mailata koneen kuvan jos se auttaa yhtään asiaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu