jos töissä törmää mieheen, jolle on lähettäny noloa mailia? Mutta olinpahan ainakin rohkea kun kerroin pitäväni hänestä, hän on tosi söpö ja mukava mies.
Itse en sitten niin söpö ole enkä mukavakaan aina. Olen lähinnä sellainen kenet kaikki kiertää kaukaa.
Itse en sitten niin söpö ole enkä mukavakaan aina. Olen lähinnä sellainen kenet kaikki kiertää kaukaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
NOLOA! ;D
Mitä sitten jos antaa vähän hyvää palautetta. Ei ole sinun ongelmasi jos mies luulisi itsestään liikoja viestisi perusteella.
No sä olet sentää saanu asian vireille, älä nolostele, siitä voi jopa kehkeytyä jotain.
Itse muutama vuosi sitten pyysin kavereita soittelemaan ihastukseni kohteelle ja soitin kerran itsekkin. Nolosteli asiaa, vaikka mies kyllä moikaili, en uskaltanut edetä.
Nyt en uskalla edes tavata häntä, vaikka mieli tekisi.
Ei hän ole minusta kiinnostunut seurustelumielessä. Enkä todellakaan aio tehdä aloitetta, koska mielestäni se on miehen tehtävä. En mä nyt niin epätoivoinen ole, että jahtaisin miestä, en todellakaan. Mutta toivottavasti pystymme tarpeen mukaan työskentelemään yhdessä niin ettei työtulos kärsi.
Mitäs epätoivoista on miehen jahtaamisessa. Jos et sinä sitä nappaa, niin joku muu ottaa mielellään! Ei olla enää 40-luvulla.
sillä, jos olisi kiinnostunut niin ottaisi yhteyttä. Mulla nyt vaan on sellainen periaate, että haluan olla se, jota piiritetään. Mulla on aikaa, biologisen kellon tikitys ei haittaa, kun olen jo 2x lisääntynyt.