Miltä tuntui

Ehdotella sitä mutta käskettiin mennä nukkumaan?
7179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka nyt teetä enää tähän aikaan???

Äänestä
  • Jaa, ajastako se on kiinni koska tee maistuu?

    Äänestä

Syksyä oli

Äänestä

Sodoma ja Gomorra lääkettä kieroille.

Äänestä

ja tuota kolmas maailmansota

sivusta siis

Äänestä
  • Riippuu ihmisistä itsestään. <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ehdotella sitä mutta käskettiin mennä nukkumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu