44 vuotta sitten, viimeinen suudelma. Jotain kaunista päättyi siihen. En kuitenkaan koskaan unohda sinua.
Ummeljoen kaupan edessä
9
445
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kuoleman suudelma.
- Anonyymi00002
En kuollut, elämä jatkui.
- Anonyymi00003
Kapparan tie ummeljoki hiippaili viime Yona outo musta auto
- Anonyymi00004
T.K. nukkuisit yöllä,,,,,,,, Luultavasti oli joku paikalliin immeinen joka tekee yöllä töitä,,,,,,,
- Anonyymi00005
Saikokohan siihen kaupan eteen silloin jättää lampaan liekaan..?
- Anonyymi00006
Ei saanut mutta idiootteja siellä vielä taitaa lla
- Anonyymi00007
Semmoisia haaveilukoita, jotka on pussanneet (ja silloinkin lammasta) vain kerran elämässään, noin 44 vuotta sitten 🐑👄
- Anonyymi00008
Anonyymi00007 kirjoitti:
Semmoisia haaveilukoita, jotka on pussanneet (ja silloinkin lammasta) vain kerran elämässään, noin 44 vuotta sitten 🐑👄
Sinä taidat ja haaveilla lampaan pussaamisesta kun kirjoittelet tuollaista.
- Anonyymi00009
Meitä on niin moneen junaan. Kaikille ei ole kauhalla annettu. Aika säälittävää oikeastaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2172890Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1702539Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321072- 681038
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831035Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait274978Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka327960Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20919Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778