Se on se irl

Silloin en pysty pitämään tunteita kurissa
15379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Minä pyrin tunteet vapauttamaan, sitä varten irl on.

2Äänestä

No kukapa sitä palstasta kiksejä saisikaan.

Äänestä
  • Ainakin se wiuuuuh nainen 😂

    Äänestä

Mulla taas irl tulee vaan pska fiilis.

Äänestä

Tuskin kumpikaan jaksaa edes nähdä vaivaa yrittää siinä vaiheessa. Se on menoa sitten, ja taulut lentää seiniltä makkaria kohti rymistellessä. <3

Äänestä
  • Olet pöhkö

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Olet pöhkö

    Ja sinä Aila-Tsisto Tammi.
    -sivusta

    Äänestä

Mitä tunteit, vihaa, rakkautta, ihastusta, halua, iloa, surua, mustasukkaisuutta?

Äänestä
  • Aika hyvä setti, ehkä vähän noita kaikkia.

    Sivu.

    1Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Aika hyvä setti, ehkä vähän noita kaikkia.

    Sivu.

    Onhan siinä sitten vähän olemista ja tekemistä! Olitko ajatellut jutella hänen kanssaan noista tunteistasi?

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Onhan siinä sitten vähän olemista ja tekemistä! Olitko ajatellut jutella hänen kanssaan noista tunteistasi?

    Niin on, ihan sekopäistä. En ajatellut, taidan pantata. Ei ole niin hyvää yhteyttä että olisi vara avautua näistä.

    Sivu.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Niin on, ihan sekopäistä. En ajatellut, taidan pantata. Ei ole niin hyvää yhteyttä että olisi vara avautua näistä.

    Sivu.

    Ehkä se yhteys siitä nimenomaan aukeisi ja olosi helpottuisi. Varsinkin, jos toisellakin jotain tunteita.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ehkä se yhteys siitä nimenomaan aukeisi ja olosi helpottuisi. Varsinkin, jos toisellakin jotain tunteita.

    Varsinkin jos toisella olisi myös tunteita. Alleviivattuna olisi..jää arvoitukseksi kun ei tuu yhtään vastaan. Mulla varmaan paistaa naamalta kaikki fiilikset. Toivottavasti tää häitiötila mun päästä poistuu mahd. Pian!

    Sivu.

    Äänestä

Toivottavasti ei rekan ratissa kuitenkaan. -sivu

Äänestä

Ei varmaankaan, ammattikuskeissa aika kylmäpäisiä hemmoja🥰 ja gimmoja🥰 Aikas nopeeta ois elanto kuivumassa jos alkais sekoilee ratissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silloin en pysty pitämään tunteita kurissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu