Vaihteen vuoksi 24/7.

Samaa, samaa ja taasen samaa, päivästä päivään ja vuodesta toiseen.

5

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Juu juu... ootko taas injektoimassa hunajaa sisäfileisiin Chiang Main yössä, Posso?

    • Anonyymi00002

      Saattaa johtua siitä että olet nimitellyt Pattayan turisteja 11 vuotta pallomahoiksi, kelamiehiksi, kaljuiksi, sairaiksi, seksituristeiksi, pedofiileiksi, köyhiksi, singhapaitaisiksi, veronkiertäjiksi, huonoiksi vanhemmiksi, miehiksi jotka ei saa suomalaiselta, rikollisiksi, mielisairaiksi, uuninpankopojiksi, kelaeläteiksi, olet naureskellut koulukiusatuille, nauranut toisten epäonnelle, kutsunut fotosoppaajaksi ja illuusiomieheksi ja kaikeksi muuksi mahdolliseksi uudestaan ja uudestaan.
      Oli aihe sitten thaimaalainen makkara tai riisi, sinä vedät siihen mukaan osakaslainat ja mittarit, osamaksut, pienen eläkkeen ja tinderit, yrittäjiä kutsut tyhmiksi ja köyhiksi vuosikaudet uudestaan ja taas uudestaan. Jopa muistokirjoitukset tulkitset hyökkäyksiksi sinua vastaan ja alat tunkemaan Loiria ja Poikolaista samoihin keskusteluihin joissa puhutaan maailmantähdistä.
      Kierrät Pasanen aina samaa ympyrää ja edelleen noin 80% kaikista aloituksista ja vastauksista on sinun ja saat aina selkääsi ja nenillesi etkä pärjää väittelyissä kenellekään, koska älysi ja tietopohjasi ei riitä siihen. Olet pelkkä läski muIkku.

      • Sorry, maalitat luettelollasi väärää henkilöä, mutta sun asias, siis samaa, samaa ja samaa 24/7.

        Pienenä knoppina, kas Kitaranmuotoinen se tuossa heitti nepparit törröllä voltin kerien aamu-uinnilleen. mukava kun ei ole hänellä roiskeläppäiset.

        Ps. Pohkeista miehen tuntee jolle rauta ja mave on nöyrää, nojailkaa hellaan ja asettakaa kännykamera ajastimella taaksenne, räps räps ja parit fotot myös varpaista.


      • Anonyymi00003
        SENSSU kirjoitti:

        Sorry, maalitat luettelollasi väärää henkilöä, mutta sun asias, siis samaa, samaa ja samaa 24/7.

        Pienenä knoppina, kas Kitaranmuotoinen se tuossa heitti nepparit törröllä voltin kerien aamu-uinnilleen. mukava kun ei ole hänellä roiskeläppäiset.

        Ps. Pohkeista miehen tuntee jolle rauta ja mave on nöyrää, nojailkaa hellaan ja asettakaa kännykamera ajastimella taaksenne, räps räps ja parit fotot myös varpaista.

        Mukavaa että takuueläkkeestä riittää vielä miestä väkevämpää, niin voi kuvitella sitten kaikenlaista. Myyrmannin Alko aukeaa parin tunnin päästä ja busseja menee sopivasti.
        Samalla matkalla voit jututtaa ihmisiä jos toisia, koska he tykkää tulla juttelemaan sinulle kun sinulla on sosiaalipuolisen pullakuskin koulutus.


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Mukavaa että takuueläkkeestä riittää vielä miestä väkevämpää, niin voi kuvitella sitten kaikenlaista. Myyrmannin Alko aukeaa parin tunnin päästä ja busseja menee sopivasti.
        Samalla matkalla voit jututtaa ihmisiä jos toisia, koska he tykkää tulla juttelemaan sinulle kun sinulla on sosiaalipuolisen pullakuskin koulutus.

        Kun Yrtsi menee Myrtsiin, perillä bussista nousee yksikkökaksikko Illu ja Yrpä, vanttera voimakaksikko ja vaarojen metsästäjät, jututtaen narkomaaneja ja puliukkoja. Sitten mennään yhdessä syömään terveysaseman puhvettiin ja otetaan hatut pois päästä ja mätetään spakettia ja pottua lautaselle, on makkarakastike päivä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      156
      2548
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      901
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      839
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      710
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe