Ei voi muuta sanoa.
Ihmisen luoma järjestelmä
Anonyymi-ap
9238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ihmisen luoma järjestelmä vois olla vaikka...
Koiran kakkarat teiden varsilla, kun ne jauhautuu pölyksi, hengitämme ja saamme koirankakkara vitamiineja. Sitä pölyä on poskilla, silmissä ja korvissa. Ihminen tykkää olla yksikseen ja koiralla paikkaa tuon ikävän.
Tupakoinnissakin on hyviä puolia, filtterissä ne vitamiinit piilee. Suomessa on tapa heittää tumpit maahan ei tuhkakuppiin. Euroopassa et näe tumppeja etkä roskia koska siellä ne laitetaan roskikseen. Minua häiritsee myös yleinen siisteys. Kuinka monta suorassa olevaan liikennemerkkiä tai opastetta on Lieksassa, ei ainuttakaan 🤠
Argumentoit vajavaisesti joten et ole ainakaan viisas. Pikemminkin vajavainen tollo.
[ Minua häiritsee myös yleinen siisteys. Kuinka monta suorassa olevaan liikennemerkkiä tai opastetta on Lieksassa, ei ainuttakaan 🤠]
Hapuilit kai lausetta että häiritsee yleinen siivottomuus ?
Älä saivartele, kyllä tuosta sai selvää mitä henkilö tarkoitti.
Ihminen on niin umpi laiska ja samalla laiskuus vie kehitystä eteenpäin. Mitta samalla tuo laiskuus sairastuttaa ihmisen, eli loppupeleissä kävelee omaan miinaan.
Missä helkatin loppupeleissä?
Taisi pankakosken vajavainen köttellö tuon kirjoittaa !
Eikös se ollut se tyyppi joka ei saanut naista koskaan!
Äitinsä kanssa eli ja kun äiti kuolla kupsahta niin urpo taantui älyltään vielä vähemmäksi
Liekö kyseessä eräs Pentti?
Äh puh pentti työnnä vielä sentti. Ei pysty on juurta myöten 🤠