Olisiko reipasta ja luotettavaa lastenhoitajaa Mikkelissä... silloin tällöin...?
Lastenhoitajaa Mikkelissä?
Äiti
4291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Täällä voisi olla yksi.
Kerrotko hiukan tarkemmin millaisesta hoitotarpeesta olisi kyse. Voit vastata tänne tai laittaa viestiä sähköpostiini: [email protected]
Meillä mummolat kun ei ole lähettyvillä, niin välillä kaipaisimme, että saisimme lähinnä isommalle lapselle(3v)hoitajaa silloin tällöin sovittuna aikana jne?? Asia lienee neuvottelukysymys?
Moi!
Voisit hyvin kirjoittaa minulle vaikka sähköpostia. Osaatko yhtään sanoa, miten usein teillä olisi hoitotarvetta tai millaisia pätkiä kerrallaan? Tarvittaessa voin hoitaa molempia lapsianne (vai onko pienempi kovinkin pieni?) Työskentelen hoitoalalla, mutta satunnaiset ilta-/viikonlopputyöt sopivat hyvin.
Laitan sulle sähköpostia... :)