Nyt on naistenviikko.
Pitäisiköhän viedä ihastukseni kohteelle
kukkia ?
Pitäisiköhän viedä ihastukseni kohteelle
kukkia ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nyt pitää viedä kotiin ja naapuriin naisille rajuhko rainan pätkä Kukkia ja Sidontaa. Tosta saa kokeneempikin majavan pamputtaja uusia virikkeitä (you sick bastard). Mutta meille terveille yksilöille suosittelen että ei muuta kun jumala mielessä ja Teiska kasetti dekissä.
Teiskaa voi kysellä monista pitäjistä ja pirteistä Pohjois-Arjalan saloseuduilla missä ylen kakkos kanava tulee lupausten mukaan näymään jo vuonna 2017.
Olisin itse aivan otettu jos eräs ihastukseni toisi minulle kukkia. Kävisin suoraa päätä kimppuun! ;)
kukkia ihastukselle, ilman muuta!
Riippuu paljon siitä minkä tyyppinen akka on kyseessä. Minä ite en paljo kukkasista välitä...ennemmin vaikka sanoo vaan jotain nättiä. :)
onkin sitten vaan kavereita ja taas ihan eri maata. ne nyt kyllä erottaa muista ja osaa varmasti varoa ettei semmosille vaan vie kukkia!
Oon kova sana naisten viikolla,kun uskallan viedä kukkia ja sanoo samalla jotain nättiä.
Yksi ruusu mallia punainen...