Katsees pois, kun huomasin sut. Miksi?
Käänsit nopeasti
Anonyymi-ap
21683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Koska olen nykyisin alieni.
Milloin? Koska en halua loukata sinua ja ruokkia tunteitani.
Näissä aina omat vaaransa, jollei toista tunne, eikä tiedä mitä tykkää tai kokee toisen vieraan miehen katseen itseensä? Traumatisoitunut nainen on näissä se kaikesta pahin vaara, yleensä reagoivat vahvasti (herkkyys), jos toinen on vähemmän mieleinen itselle.
Kokemusta on , hän oli omilla katseillaan herättänyt oman mielenkiinnon häneen. Huomasin siitä, kun kohtaamisia tuli paikoissa, joissa niitä ei ollut aiemmin "ja useasti". Ikäero voi olla suurin kompastuskivi ja siksi vanhempi harvemmin on aloitteellinenkaan.
Ilman dialogia voi tilanteet tuntua ristiriitaisilta, jos toisella on halua lähentyä ja toinen kokee toisin tai epävarmuuttaan toimii epävarmalla tavalla oudosti? Näissä aina kärjistymisvaara olemassa, jos ovat tuntemattomia toisille? Ajatukset voi mennä helposti ristiin.
Naiselle vai miehelle?
Miehelle
Ettet vetäisi liikaa johtopäätöksiä sellaisesta mikä oli ennen normaalia. Nykyään jos katsoo kohti, on muka jotenkin pelottava ja ahdistava ja liian kiinnostunut.
jos joku äkillinen tapahtuma sattui toisella puolella pääkalloa, kuin atomipommin räjähdyskin?
En halua tilannetta jossa kuvittelet minun alkavan ahdistella jollain tavalla, kun jo muutenkin menet kahvihuoneeseen muille akoille luulemuksiasi veisamaan .... voi kauheaa kun se katsoo eikö saa enää töitä tehdä rauhassa pyörryttää ja pierettää mitä olen tehnyt niin väärin etten saa rauhassa olla sydän hakkaa tämä on kauheaa
Inhosta se yleensä johtuu, olet sen ansainnut.
Käänsinkö? No ei ollut tarkoitus olin varmaan ajatuksissani tai keskittynyt johonkin...
Oon niin ihastunut suhun
Niin minäkin olen ihastunut sinuun ja on ikävä...❤️
En oo kääntänyt. Jos olit p#ssillä niin ehkä siksi.
Autolla?
Ei.
Olin autolla parkissa, kun suuntasit suojatien yli torin suuntaan, maanantaina puolenpäivän jälkeen, Terv J
Huomenna taas valkoiset niskaan
Joskus ujous kohtaus saattaa saada epäröivät silmät hakeutumaan "sivuun" kauniin naisen nähdessä, mutta se ei tarkoita etteikö haluaisi ja nauttisi hetkestä kun saa ihailemaansa naista nähdä. Tuntuu älyttömän hienolta jos katse edes hetkeksi löytää ne kauniit silmät joissa mystistä kauneutta, jotain pyhää naiseutta minkä kauneus avautuu pieneksi hetkeksi tunteiden raottaessa sielun hehkua ja lämpöä. 🖤 🩷 🩶
https://www.youtube.com/watch?v=MSEgZlfu3JA&list=RDLp29YdGefdo&index=27
Olipa kaunis viesti jollekin.
joku ehkä epäsuomalainen joku tuijotti minua jossain sairaalassa, aloin tuijottamaan kai oli tunnistamaan että on joku white supermacist tuo ehkä...
Tuijortin takaisin oikein kovaa.
Ai. Olit lasaretissa liimauttamassa uusia räpsyttimiä? -sivu