Kulkuneuvoarvoitus.

Anonyymi-ap

5

158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Eikö sinulla köyhällä ole mitään mitä kuvata??

      • Anonyymi00002

        Mitä mieltä olet Possokainen minun rikkaan nopeasta reaktiostani AINA?


      • Anonyymi00003

    • Anonyymi00004

      Jos sinulla ei olisi dementiaa, muistaisit kuvan jossa tytär ajelee vanhalla työmönkijällä jolla käydään farmilla, kuljetellaan lannoitteita yms. Joskus käyvät mummolassakin tekosyyllä.

      Ei tarvitse nahkapukua ja ykkösvaihteella on lupa ajaa. Vauhti noin 7kmh.
      https://ibb.co/3YjFh9kr

      En jaksa laitella sinulle enää paljoa kuvia, kun sinulle tulee selvästi paha mieli. Sen verran laitan vaan ettei koirat kuse kintuille.

      • Anonyymi00005

        Possokka ei kyennyt kommentoimaan tätä kateudeltaan laisinkaan, vaan laati uusia kirjoituksia purkaakseen katkeruuttaan. Tällä kertaa Possokka kadehtii Kiinassa valmistettua muutaman tonnin mönkijää ja mikä sairainta, Possokka kadehtii lasta.

        Possokka kun luokittelee vaimot ja lapset omaisuudeksi, mutta ne on äkkiä hylättävä koska ne tulee "helvetin kalliiksi", kuten Possolainen itse asiaa kuvasi ja mainitsi että lapsista on vain harmia.

        2010


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1137
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      551
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      487
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    Aihe