Pasanen ei pysty todistamaan vaimoaan eikä tämän sormuksia sen enempää kuin Senssu ei pysty todistamaan Chiang Maissa asumistaan.
Höpöhessuja molemmat.
Noin on anonyymi Pattayan rakas oireillut, joten ruokitaan hieman taasen, että muistaa myös huomenna ja loppuelämänsä.
Mulle sopii tilanne ihan tällaisena kuin se on tällä hetkellä, koska rakkaan kulloiseenkin vaihtelevaan mielipiteeseen perustuen välillä olen olemassa ja välillä en, sitten olen mielikuvitushenkilö ja taas vaikkapa ponihäntäinen.
Siis ihan ok että Tyttö2010Neitinen miljoonamiehenä viitsii käyttää aikaansa vaikkapa taunusselittelyihin ja kloonit ja fanit meseseuraajina perässä omineen.
Osamaksulla tai käteisellä huuhaa, jokainen on elämässään harrastanut molempia tilanteesta riippuen, niin minäkin.
Dille on ryhtynyt paniikin omaisesti tekemään selvitystä koko elämästään vimpan päälle ryhtyen maustamaan tarinoitaan jo Korealaisten yksityisyyden loukkaamisenkin kustannuksella ja rakas kaipaa minulta todisteita.
Nou, antaa Tyttö2010Neitisen päteä ihan omalla tavallaan.
Ps. Hienoja autoja porukoilla, kullakin sellaisia mistä pitää, niin minullakin.
HÖPÖHESUJEN TODISTAMISVELVOITE.
18
289
Vastaukset
- Anonyymi00001
Älä Pasanen kehtaa jatkaa satuja joille ei ole mitään pohjaa. Chiang Mai on lapsekas satu Moni tältä palstalta on siellä käynyt useinkin, mutta sinä et.
"Osamaksulla tai käteisellä huuhaa, jokainen on elämässään harrastanut molempia tilanteesta riippuen, niin minäkin". Pasanen ei ole. Pasanen ostaa kaiken käteisellä, kuten rivitalon Simonkylästä, mutta sitten asuukin yllättäen kerrostaloyksiössä vuokralla yksikseen kertoillen tarinoita joissa muiden vaimot lähtee ja pallomahat vaan heiluu.
Jos sinulle iski taunuskateus, niin olet kyllä todella syvällä pohjalla kaikkein synkimmissä vesissä, sillä Taunus on iso ruosteinen öljyvuoto autoilun historiassa.
Mukavaa että sinulla riittää viinaa vielä sunnuntainakin aktivoitua ainoan harrasteesi pariin tälle palstalle. - Anonyymi00002
Niin ja sinulla ei ole voimassa olevaa passia eikä autoa. Ei vaimoakaan eikä poikaakaan.
Ei myöskään moottoripyörää eikä venettä.Käväsin tuossa tallin puolella ja päätin antaa palautteen, koska riidantahto voimakas rakkaalla, jolla itsellä luonnollisesti on kaikkea ja vähän päälle.
Minä ajelen pääsääntöisesti Laatupyörä Inkkarilla ja Romumersulla.
Kitaranmuotoinen vastaavasti Sporalla ja Premium MB-G täyssähköllään jonka osti käteisellä kohtuumiljoonasaaren myyntituotoillaan.
Poika silloin tällöin pikkumatkan rekisterissä olevalla Ärrällään, mutta useammin Mobedilla.
Venettä ei tällä hetkellä ole.- Anonyymi00008
SENSSU kirjoitti:
Käväsin tuossa tallin puolella ja päätin antaa palautteen, koska riidantahto voimakas rakkaalla, jolla itsellä luonnollisesti on kaikkea ja vähän päälle.
Minä ajelen pääsääntöisesti Laatupyörä Inkkarilla ja Romumersulla.
Kitaranmuotoinen vastaavasti Sporalla ja Premium MB-G täyssähköllään jonka osti käteisellä kohtuumiljoonasaaren myyntituotoillaan.
Poika silloin tällöin pikkumatkan rekisterissä olevalla Ärrällään, mutta useammin Mobedilla.
Venettä ei tällä hetkellä ole.Mitä teit tallissa yöllä kello kaksi, pistelitkö injektioruiskulla hunajaa sisäfileisiin?
- Anonyymi00004
Onks tää joku Senssu kysyy - Senssu vastaa -palsta jossa mielikuvituselämää puretaan omatoimisesti omin käsin onneen?
- Anonyymi00005
Aamuvellin voimalla aktivoitumista, miten muuta päiväohjelmaasi kuuluu vaihteen vuoksi 24/7?
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Aamuvellin voimalla aktivoitumista, miten muuta päiväohjelmaasi kuuluu vaihteen vuoksi 24/7?
Töissä, kiitos kysymästä. Kuinkas siellä Vantaalla?
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Töissä, kiitos kysymästä. Kuinkas siellä Vantaalla?
Tämä on niitä päiviä kun työnteko ei huvita.
By NumBall, Pähkinärinteen palokärki - Anonyymi00009
Anonyymi00007 kirjoitti:
Tämä on niitä päiviä kun työnteko ei huvita.
By NumBall, Pähkinärinteen palokärkiKiitos kun kommentoit puolestani, kiitos kysymästä teen asetukset kotoa käsin kaukokäyttönä...
- Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
Kiitos kun kommentoit puolestani, kiitos kysymästä teen asetukset kotoa käsin kaukokäyttönä...
Kaukokäyttöönhän olet jo pankkineidin kanssa tottunut!
- Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Kaukokäyttöönhän olet jo pankkineidin kanssa tottunut!
Niin ja sinä ylivertaisten etäkasvatukseen.
- Anonyymi00012
Anonyymi00011 kirjoitti:
Niin ja sinä ylivertaisten etäkasvatukseen.
"Opas" banaanipuulla https://www.instagram.com/p/DWaQKqIE__H
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
"Opas" banaanipuulla https://www.instagram.com/p/DWaQKqIE__H
Missäpäin Vantaata?
- Anonyymi00014
Anonyymi00013 kirjoitti:
Missäpäin Vantaata?
Ai Hesu?
- Anonyymi00015
Anonyymi00014 kirjoitti:
Ai Hesu?
Höpöhesuako tarkoitat?
- Anonyymi00016
Anonyymi00015 kirjoitti:
Höpöhesuako tarkoitat?
Eix se Hesu kuallu poijes?
- Anonyymi00018
Anonyymi00016 kirjoitti:
Eix se Hesu kuallu poijes?
Kuten kaikilla kelpo valehtelijoilla, niin kaikki ovat kuolleet, jotka he sanoo tunteneensa.
Kuollut kun ei tule oikaisemaan asioita ja sanomaan että en tuntenut koko miestä, tai että sen töistä ei tullut kerta kaikkiaan mitään. Minäkin tunsin Elviksen ja hän sanoi minulle että olen melkoinen viheltäjä!
- Anonyymi00019
Mitä Posso teit tallissa yöllä kello kaksi, pistelitkö injektioruiskulla hunajaa sisäfileisiin?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."682342Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.2442304- 1201528
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis301346Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj581340- 1331299
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711220Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.81998Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli73989Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki102989
