Missä tankkaus?

Oi Skodistit! Missä tankkaatte nyt kun Teboilit kiinni? Jore
7269
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Noo, kateus pitää ansaita...

Äänestä

Ivangorodin Rosneftillä pitää tankilla käydä. Jerrykannuun kymppi aina lisää päälle. Vaatii suunnittelua, mutta on tehtävissä. Ei tykkää taavi trustibensiinistä. Taisto

1Äänestä
  • Myös Kuubassa on taas benziiniä saatavilla!

    1Äänestä

Mene aloittaja jo nukkumaan. Olet taas höpö höpö aloituksen aloittanut.

Äänestä

1999v. asti mulla on ollut LÄNSISKODIA ja ryssän tb,llä en ole tankannut!!!

Äänestä

ota tollo lääkkeesi!

Äänestä

Oj Jore! I kväll? Tack! Palle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oi Skodistit! Missä tankkaatte nyt kun Teboilit kiinni? Jore

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu