Yhä odotan

Anonyymi-ap

korvauksia, missä viipyvät!!

6

192

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Oman lapseni häiriköinnin takia menetin monia hyviä vuosia elämästä ja mahdollisuuden tehdä töitä! Haluaisin ruveta tutustumaan uuteen ihmiseen, mutta ensin korvaukset! Miksi tekin kiusaatte minua kun ette järjestä rahojen palautusta!

      • Anonyymi00002

        lapsen ikäisen takia


    • Anonyymi00003

      Yhtä inhottavia olette kuin yli kymmenen vuotta häiriköinyt!

    • Anonyymi00004

      Missä mun timanttisormus on mies😭

    • Anonyymi00005

      Eräpäivä on 1.4. eli huomenna ropsahtaa korvaukset tilillesi.

    • Anonyymi00006

      Näin viime yönä eräästä tutusta höperöstä miehestä. Hän kertoi tulleensa huijatuksi pariinkin kertaan nettideittien kanssa. Toinen näistä unelmanaisistaan oli melkein onnistunut saamaan 12 tuhatta euroa mieheltä. Olikohan tää enneuni? Usein näen asiat unessa ennakkoon. Ole höperö mies varovainen kolmiossa netti, naiset ja raha.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1488
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      22
      1292
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      121
      1175
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe