Onneksi vielä löytyy , tästä kylmästä maailmasta paikka , missä mies voi tuntea toisen miehen lämmön ihollaan . Ja kokea sen veljeyden , rakkauden ja lämmön mitä vain toinen mies voi miehelle tarjota . Se paratiisi on Keskusta puolue. Liittykää
Vastaukset 7
- Anonyymi00001
Miksi ne sitten heittivät sinut pihalle vaalituvalta?
- Anonyymi00002
Päivä Räsäsen taustat ovat selvinneet: Hän on ollut nuorena ihastunut naapurin tyttöön ja rukkaset saatua hänestä tuli homovihamielinen.
- Anonyymi00003
.Mes keskustassa nököttää kikke Li kova Na höpöttää ei paista peli aurinkoinen ei säteile polla ei vähääkään mieli oleva rento eikä mikään hento karju hän on
- Anonyymi00004
Älä ota enää. Räsänen on sekaisin oman lesboutensa kanssa.
- Anonyymi00005
Ai aloittaja eksyi seuraan
- Anonyymi00007
AP tietää Keskustan Top Secret 10kerhon toiminnan,kun siitä oikein aloituksessa avautuu.
- Anonyymi00008
Kyllä se on Metsäkoneen ohjaamo jossa roikkuu Adolfin kuva. T:perSSläpi 🍀🍀🍀🍀
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 861358
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351081Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19875Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154715Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13700- 46669
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja186638Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637- 33570
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39548