Oliko meidän välillä iso lataus

kun iski kipinää aina, kun olimme kosketuksessa? Jotain jyrinää ja ukkosta. Hirmusäällä pelottaa, ja sinäkin etsit piilopaikkaa ukkosella.

Mutta jokin siinä kiehtoi. Molempia?
7239
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mieletön kemia ja vetovoima!

Äänestä

Kyllä, molempia. Kokeile koskettaa vähän enemmän seuraavalla kerralla

Äänestä

Se meni usein siihen.

Äänestä
  • Niin meni. Magneetti veti.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Niin meni. Magneetti veti.

    Näin on..

    Äänestä

Suuret tunteet pelottavat. Kun lisää fyysisen puolen, saattaa muotoutua "räjähdysaltis paketti". Olisi parempi, jos tunteet kehittyisivät ja kypsyisivät hiljalleen.

Äänestä
  • Onko siinä alussa muka jotain muuta kuin kaunisteltua himoa, epäilen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun iski kipinää aina, kun olimme kosketuksessa? Jotain jyrinää ja ukkosta. Hirmusäällä pelottaa, ja sinäkin etsit piilopaikkaa ukkosella.

Mutta jokin siinä kiehtoi. Molempia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu