Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitkäperjantain piiskaus kunniaan!

Elvytetään vanha perinne, ja piiskataan kaikkien peput. Jos on perheessä useampi henkilö, jotuu ainakin kaksi henkilöä piiskuriksi. Jokainen miettii sitten syntejään samalla, kun saa piiskaa.
14335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Tuo olisi hienoa toteuttaa voin saaja tai antaja. Mies 60v.

Äänestä
  • Työnnä koko risukasa perseesees fossiili

    Äänestä

Mee niuvanniemeen siellä spede piiskaa perseesi vereslihalle buaahaa

Äänestä
  • Sää mää ja bää tietää.

    Äänestä

  • Buaahaa spede buaahaa. Piiskaa vaikka oman persees siitähän on sun on hyvä aloittaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Buaahaa spede buaahaa. Piiskaa vaikka oman persees siitähän on sun on hyvä aloittaa.

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Hähähää mitäs olet perse vereslihalla buaahaa.

    Äänestä

  • Hyvä!! Pidä keskustelu esillä!

    Äänestä

Oliskos täällä kiinnostuneita kokoamaan ryhmän missä annetaan kuria niin miehille kuin naisille.Minulla on kyllä paikka jossa voidaan kokontua harrastaa ihania vitsa leikkejä.Kirjotelkaa jos kiinnostaa. Koko Suomi

1Äänestä
  • Tällainen ryhmä olis mielenkiintoinen.

    Äänestä

  • DonDom60 kirjoitti:

    Tällainen ryhmä olis mielenkiintoinen.

    Olisko sulla tietoa halukkaista.Koko Suomi.

    Äänestä

Kevään kunniaksi voitaisiin jokainen heittää housut pois. Olisi aika mielenkiintoista kulkea ulkona, jos jokaisella olisi alapää paljaana.

Äänestä

Tottakai hyvä idea. Naisia pitää olla.

Äänestä

Tulis ihan kotoisa tunnelma kuin keppi viehuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elvytetään vanha perinne, ja piiskataan kaikkien peput. Jos on perheessä useampi henkilö, jotuu ainakin kaksi henkilöä piiskuriksi. Jokainen miettii sitten syntejään samalla, kun saa piiskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu