Kun on valkoiset / harmaat sivuvilkkukuvut, niin sinne menee tämä oranssi lamppu tekemään siitä valosta oikean värisen. Molemmat polttimot on kyllä jokin vuosi sitten vaihdettu uusiin kun siinä meni yksi kupu uusiksi myös, niin oli helppoa vaihtaa ne lamput myös. En sitten ostanut ainakaan muistaakseni mitään harakiriosaa ja katsastus oli sitä mieltä, että ovat täysin valkoiset. Tiedän kyllä, että niistä ikääntyessään alkaa se pinnoite irtoamaan ja siksipä niitä vilkkulamppuja on uusittu. Näin nopeasti vilkaisemalla en kyllä löytänyt tästä polttimosta mitään vikaa ja ottaen huomioon ettei autolla ole juuri ajettu polttimojen vaihdon jälkeen, niin mistä se täysin valkoinen väri nyt tulee. Tiedän kyllä, että näitä polttimoita on kahden eri oranssin / keltaisen värisenä myynnissä. Toiset laimeemman oransseja kuin toiset. mutta onko se nyt tuurista kiinni mikä katsastukselle kelpaa?
Keltaiset / oranssit vilkkupolttimot
Anonyymi-ap
0
59
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728