Nainen tiesitkös

Olen aika hyvä mies joka suhteessa.
34580
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Ja osaan myös hag ge roida :)

Äänestä
  • Hieno harrastus.

    Äänestä

  • Kannattaa varmaan täällä kertoa ja paljastaa kohteelle... viisaampi ei sanoisi mitään.

    Äänestä

  • Vau saatko sillä esim lipun peliin pualeen hintaan?

    Äänestä

Hakkeroi!

Äänestä
  • Joo

    Äänestä

Se on hieno asia! Jatka samaan malliin.

1Äänestä

Valehtelussa ja salailussa olisi vielä parantamisen varaa.

Äänestä

Kännissä ja läpällä?

1Äänestä

No kuvaileppa/kerroppa tarkemmin löytyykö mitään hyvää edes

Äänestä

Ainakin nykyisessä vaikutat olevan 😉

1Äänestä

Tuskin kukaan mies itseään kehuu?

1Äänestä
  • Miksei,täällähän kaikki itkee ettei kelpaa kellekkään. Prkule minä kelpaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Miksei,täällähän kaikki itkee ettei kelpaa kellekkään. Prkule minä kelpaan.

    Minä en itke vaikka en kelpaisi kenellekään! Minulla on omat pysyvät kriteerini joiden perusteella valitsen sellaisen ihmisen elämääni ja siihen ei muilla ole koskaan mitään sanottavaa!

    1Äänestä

  • Voi hyvä elämä. Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Minä en itke vaikka en kelpaisi kenellekään! Minulla on omat pysyvät kriteerini joiden perusteella valitsen sellaisen ihmisen elämääni ja siihen ei muilla ole koskaan mitään sanottavaa!

    Ai jaa gubbe no kuhan ei vaiha kameliin👍

    Äänestä

Arvasin sen. Montako suhdetta on nyt menossa?

Äänestä

Et voi sanoa noin, koska jokaisella naisella on oma tapansa ajatella ja oma tapansa pitää miehistä ja nainen on se joka valitsee!

Äänestä
  • Valitseminen ja saaminen on kaks eri asiaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Valitseminen ja saaminen on kaks eri asiaa.

    Niin ne toiset valittaa

    Äänestä

Tiedän sen, siksi rakastan. Kuin hänelle. Naiselta ❤️

Äänestä
  • Näin mäkin oisin sanonut hänelle ❤️

    Äänestä

  • Samoin naiselle,vain yksi voi olla tarpeeksi ja hän onkin kaikki❤️

    Äänestä

Palstaa voisi verrata välillä sotakentille, paisuu, pamahtalee, luodit lentää, huutoa, riekkumista.
Hyvä istahtaa välillä alas ja kuunnella mitä Paavi
Leo XIV on toistuvasti kehottanut lopettamaan vihollisuudet.

Pääsiäissaarnassaan paavi nosti esiin sotaa käyvät, jotka hyväksikäyttävät heikkoja ja asettavat voitot etusijalle. Paavi kehotti uskovia säilyttämään toivonsa kuoleman edessä, joka väijyy epäoikeudenmukaisuudessa, itsekkyydessä, köyhien sorrossa ja haavoittuvimpien huomiotta jättämisessä.
Lainasi edeltäjäänsä paavi Franciscusta varoittaessaan vaipumasta välinpitämättömyyteen jatkuvan epäoikeudenmukaisuuden, pahan ja julmuuden edessä. Pimeyden keskellä syntyy eloon aina uutta, joka tuottaa ennemmin tai myöhemmin hedelmää, paavi sanoi.

Äänestä
  • On kyllä todella ollut hengellistä Jeesuksen ylösnousemuksen 2.0 päivää

    Äänestä

Aika hyvä ei vaan riitä.

Äänestä
  • Ei riitä ei! Iällä on paljon merkitystä, en voisi koskaan vanhana naisena olla yhdessä, jos ikäeroa on paljon! En ole siinä suhteessa ollenkaan samanlainen julkkisten kanssa!

    Äänestä

Ja poistoon menee tämäkin

Äänestä

Uskon sen kyllä ❤️😊

Äänestä

Todista!

Äänestä

Ei se naisia kiinnosta miten hyvä on vaan se jos on täys paska. Sellaisilla vientiä riittää!

Äänestä
  • Eikai sentään. Ehkä täällä netin viemäriosastolla muttei oikeassa elämässä. Näin haluan vielä uskoa.

    Äänestä

Laita vaikka videotervehdyksenä ja kerro itestäs

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen aika hyvä mies joka suhteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu