Vessojen luona lyhyehkö noin 50+ maastohousuinen Jammu-sedän oloinen mies pyysi minulta pikkuhousuja jalasta. Luulin ensin kuulevani väärin, koska minulla oli kuulokkeet korvilla. Kyllä, siis pikkuhousuja pyysi tosiaan ja suoraan jalasta. Olisi kyllä maksanutkin. Kova oli inttämään. Niin nolo tyyppi siis apua! Selvästi joku avohoitopotilas ja aika ressukka.
Puuvillassa pikkuhousufriikki
Anonyymi-ap
29649
6Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Mikset myynyt? Kakssataa ja jarruraidat kaupan päälle.
Ipana keksii satuja. Kukaan ei kestä edes omia paskaisia kalsareitaan.
bebö-bebö-beböööö
Ipana?
Jammu setä mainittu, joten aloittajalla ikää väh 45v
Häh-häh, ei säteile :D
Ja kohta joku sama setämies kirjoittaa että joku tarjosi klotsaa.
Voi boomerit
Sinua pissis hiuksista kiinni ja päätä veskipönttöön niin opit olemaan
Ota sinäkin klotsat niin rauhoitut.
otan eikä auta
Ota lisää.
voi olla aika hyvä analyysi, vaikka en ihan varma ole, vaikka Jammu.setä olisi tunnettu nimitys ihan nuorillekin. Tietääkö joku asian varmasti tai edes lähes varmasti?
Voin tuoda tonnilla koko pyykkikopallisen pesemätöntä tavaraa, on paskaraidoilla ja ilman.
Nyt on halpaa. Saako kuitin verotukseen?
Se on jengiläinen, kannattaa varoa, se saattaa napata ne kalsarit ilmatteex
joo
https://i.imgur.com/wkYZKXw.mp4
Nuoret reikänaamat myy kaikkea, pikkareita, toosaa, nappeja, mitä tahansa mistä saa rahaa.
Varmasti. Mutta tässä aloitukessa oli kyse siitä että vanha setämies tehnyt tämän aloituksen kiimassaan. Ajatteli että muutkin kiihottuvat hänen ajatuksestaan.
Sori, voitte poistua
Tämä koskee myös vanhoja reikänaamoja ja holisteja ja nistejä. Ei pelkkiä nuoria
Porilaiset pikkuritsat eivät kiihota ketään, päinvastoin herättää kuvotusta. Yrittävät myydä itseään ja ottavat nokkiinsa kun niille sanoo että ei lapsille.
Kun hätä on suurin, apukin on lähellä.
"Parfymööri Pia Long kehitti miehiä karkottavan tuoksun
Tuoksut|Maallikko miettii vain, mistä hajuvedestä pitää, mutta parfymööri Pia Longille jopa oksennuksen tai vuohen takapuolen haju voi olla tärkeä osa tuoksun rakennetta."
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011906407.html
Ajatella, että parfyymi on tätä varten kehitetty kun voisi vain olla käymättä suihkussa pariin viikkoon niin omat "luontaiset parfyymit" hoitaisivat ongelman.
Näen jo sieluni silmin, miten tyttöporukka valmistautuu baari-iltaansa käymällä suihkussa, laittautumalla meikein ja hienot vaatteet päälle.Lopuksi jokainen suihkauttaa miehiä karkoittavaa oksennuksen ja vuohen takapuolen hajuista parfyymiä päällensä ja bileet voivat alkaa.
sitä vuohen takapuolenhajua ei välttämättä kannata käyttää :D
saattaa kyllä joku kiihottua :D
on aikoihin eletty kun jeeno käyttää naisten pikkareita, oisit myyny ku oot kauppamiehii
Olisko sama maastohousupelle joka hengailee Lissun edessä aamupäivisin.50+ jammusedän näköinen partajeesus.
Jouni on 70v
Namusetiä on aina ollut ja tulee olemaan jatkossakin.
Kyllä näitä rokotevastaisia klotsa tarpeisia, löytyy joka paikasta.
Se oli Röhnö, Susinaama-Kirsi odotti autossa uusia pikkareita
Moottoripyöräjengissä niitä taidetaan tuollaisia fetissejä harrastaa, ainakin miehen housut sinne viitttaaavat. Toki sellaisia käyttävät muutkin vajaat, kuka tietää mikä mies tuo oli.