Olen varjonyrkkeilyn suomen mestari, varokaa!

Miksette voi hyväksyä homouttani? Homouteni ja
natsi sympatiat ovat oma asiani, älkää mollatko
minua!
4151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuuleppas Tifosi kukaan ei ole kiinnostunut, runkkaa vaikka 10 kertaa päivässä, mutta älä kerro sitä täällä!

Äänestä

Jos et lakkaa täällä jauhamasta homojuttujasi niin
tulen ja tempaisen sinua Tifosi ohimoon!

Äänestä

Täällä se lego-insinööri jaksaa puhuu paskaa mun nikillä, mut eipä ole miestä tappelemaan! Kyl se olis sit niin jumalattoman mahtava tunne ku sais potkasta sitä kusipäätä suoraan naamaan ja hakata se paskaks! Mut eipä oo lego-insinööristä kohtaamaan mua! Luuseri!!!

Äänestä
  • Ei homous nykyaikana ole mitenkään hävettävää, tule vain reilusti ulos kaapista. Huomaat, että olo on kevyempää ja turha kireys jää pois!

    ps. olen itse BMW:n kannattaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tifosi kirjoitti:

Miksette voi hyväksyä homouttani? Homouteni ja
natsi sympatiat ovat oma asiani, älkää mollatko
minua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu