Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sperma valuu

Hei!

Mietinpä vain olenkos minä jotenkin omituinen yksilö vai mistä kiikastaa, kun yhdynnän jälkeen sotkeentuu lakanat kun nestettä (omaani ja mieheni) valuu ulos oikein urakalla. Onko tuttua muille? Asennolla ei ole väliä vaan aina on sama juttu. Alkaa tosiaan ottamaan päähän tämä asia, mutta kondomien käyttö jatkuvasti ei houkuttaisi. Vinkit kuinka vaivasta eroon ovat tervetulleita ja se ei ole mikään neuvo, että luopuisin seksistä :)
53055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistä ihmeen vaivasta?!
Ei tarvi käyttää kortsuja, eikä luopua seksistä.
Helpotusta " vaivaan" saat, kun opettelet nauttimaan rakastelusta kaikkine sotkuineen, ei siinä sen kummempaa.
Minusta ainakin on todella ihana tunne, kun mies antaa kaikkensa minulle...

Äänestä

Itse käytän paperia. Siis silleen, että laitan jo paperin valmiiksi siihen peniksen alle, joten kun mieheni vetää sen ulos niin nesteet valuvat paperiin. Ei sotkeennu lakanat :)

Äänestä

Voi ihmettä, mikä ongelma! Pyykkikone on keksitty just tota varten, kaikki tässä maailmassa kun ei ole siististi pakattua, hajutonta ja mautonta. Sperma ja naisen mehut on puhtaita luonnontuotteita, jos niitä voi suuhunsa nuoleksia, niin ei kai ne siellä lakanallakaan reikiä polta:)))

Äänestä

Voi että mitkä ongelmat sinullakin oikein on! Sperma on ihan helposti pestävissä pois lakanoista normaalissa pyykinpesussa, keittiön pöydältä se lähtee tiskirätillä ja nahkasohvalta pyyhkäisemällä myös.

Äänestä

Eiköhän kaikilla naisilla ajan myötä tule spermat pihalle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelijä kirjoitti:

Hei!

Mietinpä vain olenkos minä jotenkin omituinen yksilö vai mistä kiikastaa, kun yhdynnän jälkeen sotkeentuu lakanat kun nestettä (omaani ja mieheni) valuu ulos oikein urakalla. Onko tuttua muille? Asennolla ei ole väliä vaan aina on sama juttu. Alkaa tosiaan ottamaan päähän tämä asia, mutta kondomien käyttö jatkuvasti ei houkuttaisi. Vinkit kuinka vaivasta eroon ovat tervetulleita ja se ei ole mikään neuvo, että luopuisin seksistä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu