lainaus: murha.info
"Olisiko tuo läheinen kehitysvammainen oma lapsi? Ikä ei täsmää juuri irtisanottuun Satakunnan Kokoomuksen toimitusjohtajaan. Muuten kyllä tulee heti Kokoomus mieleen puolustuskyvyttömien kiduttamisesta."
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011930915.html
Ketkähän asialla?
Tuomio kaltoinkohtelusta
Anonyymi-ap
5
213
Vastaukset 5
- Anonyymi00001
Kerro asiasi jos sitä on. Kukaan ei linkkejäsi avaa.
- Anonyymi00002
Kokoomusta äänestävä otti osumaa :D
- Anonyymi00003
Skitsofrenian oire pelätä linkkiä Ilta Sanomiin :D
- Anonyymi00004
Pitihän tuo arvata. Ei kannata avata.
- Anonyymi00005
Mä kin oo kokomus mä sai pinhhppiää siel
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561144
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust561071Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1141032Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7930- 93884
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5745Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27701Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it191662- 70648
- 73617