Aikuinen lapsi

https://www.is.fi/autot/art-2000011933329.html

Kuinka vakavasti lapsen asteella täytyy olla joka tilaa ja asentaa autoonsa tuollaisen ns. Lamborginipillin?
12564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Millä tavoin se häiritsee sinua? Kuuletko sellaisen ääniä useinkin? Tuntuuko sinusta, että tuollaisia pillejä on kanssasi samassa huoneessa? Oletko muistanut syödä lääkkeesi säännöllisesti? Ne eivät tehoa, jos et syö niitä!

Äänestä
  • En ole puhunut mitään häiriöistä. Etkö ymmärrä lukemasi? Taidat olla heikkolahjainen.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    En ole puhunut mitään häiriöistä. Etkö ymmärrä lukemasi? Taidat olla heikkolahjainen.

    Vaikka olisikin väjälahjainen, niin silti sinua älykkäämpi. Ota nyt ne lääkkeesi.

    Äänestä

Sanohan muuta!
Ja näytä löytyy, valitettavasti.

Äänestä

Tämähän vastaa ihan sitä räpätintä mitä asenneltiin pentuna pyörän pinnoihin.

Äänestä

  • Juurikin niin mutta ero on käyttäjillä suuri, räpätintä käytettiin silloin kun olimme 6 vuotiaita ja nykyajan räpättimiä autojen pakoputkissa käyttää 17-40 vuotiaat🤣

    1Äänestä


  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Juurikin niin mutta ero on käyttäjillä suuri, räpätintä käytettiin silloin kun olimme 6 vuotiaita ja nykyajan räpättimiä autojen pakoputkissa käyttää 17-40 vuotiaat🤣

    G pistemittaria käyttää vielä vanhemmatkin..vai oliko se g voima...

    Äänestä

Tästä mihin joku/jotkut vievät keskustelun
tason näkee, että kyllä näitä "valopäitä" riittää.

1Äänestä
  • DA!

    Äänestä

Vähänkin jos/kun on nähnyt maailmaa ja elämää, ei voi olla huomaamatta sitä seikkaa, että mitä pöndemmällä ollaan, sitä enemmän nämä kaappihomot yrittää kerätä muiden kaappihomojen huomiota kaikenlaisella autojen virittelyllä. Tulisivat vaan ihan rohkeasti kaapeistaan, niin säästyis paljon rahaa itseltään ja hermoja muilta. Ei se oo enää nykyään ees mikään juttu olla homo, se on ihan tavissettiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/autot/art-2000011933329.html

Kuinka vakavasti lapsen asteella täytyy olla joka tilaa ja asentaa autoonsa tuollaisen ns. Lamborginipillin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu