Suututtiko silloin

Yhden kesän lopulla kun halusit ja toinen käski mennä nukkumaan
9197
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vaikutit loukkaantuneelta

Äänestä

Mikset vastaa

Äänestä

Siis suutuit

Äänestä

Itse tykkään tuottaa mielihyvää toiselle. En jättäisi ns. avatulle.

1Äänestä

Tottakai suutuin 😘 no en oikeesti ❤️

Äänestä

Itketti

Äänestä
  • Miksi se itketti

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Miksi se itketti

    Imuroin vahingossa pöötit, siitä on aikaa mutta koskee vieläkin kun otatte asian esiin jatkuvasti ja kiusaatte. Sivusta

    Äänestä

No ei, mut halusin kyllä silloinkin ja kauhee ikävä tuli ku lähdit... 😭💔❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yhden kesän lopulla kun halusit ja toinen käski mennä nukkumaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu