Kymco250mönkijä viritys

Onko hyviä vinkkejäKymco 250 MXU:n viritykseen? Koneeseen, variaattoriin ja ratastukseen liittyviä neuvoja?
4795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

googlettamalla aina sama tunne: säädettävä cdi boxi,softat,300cc pytty,nokka oleelliset:1290euroo.. ei siihen mitkään piliviritykset auta niinkauan ku org boxi on kiinni.

Äänestä
  • Saako edellämainittuja osia jo suomesta..jos ei niin mistä?

    Äänestä

  • Sepi kirjoitti:

    Saako edellämainittuja osia jo suomesta..jos ei niin mistä?

    kymco 250kxr tuning. joku saksalainen sivu. niillä löytyy.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Henkka kirjoitti:

Onko hyviä vinkkejäKymco 250 MXU:n viritykseen? Koneeseen, variaattoriin ja ratastukseen liittyviä neuvoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu