Anteeksi mies vielä

Kun olen rikkonut sinun rajoja.
33707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Olen itsekäs hedonisti. 😓 ap

Äänestä
  • Sen käsityksen minäkin olen saanut!

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sen käsityksen minäkin olen saanut!

    Sää tarvit poika apsedän tapaan apua. Tee

    Äänestä

  • Ei siinä ole mitään väärää että pyrkii olemaan onnellinen päinvastoin.

    Äänestä

  • On kyllä huomattu.

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Ei siinä ole mitään väärää että pyrkii olemaan onnellinen päinvastoin.

    Hedonisti on verrattavissa huumenistiin. Metsästää lyhyitä fiksejä, kun ei ymmärrä pysyvän onnellisuuden päälle mitään tai ei omaa siihen tarvittavaa pitkäjänteisyyttä.

    Äänestä

Millä tavalla?

Äänestä
  • Täällä hän yrittää taas fit the guben narratiivi. Voi Venäjä tätäki

    Äänestä

Millä tavalla ylitit hänen rajojaan?

Äänestä
  • No kyllä hän tietää.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No kyllä hän tietää.

    Varmaan tietää, mutta kirjoitit palstalle, niin muitakin kiinnostaa.

    Äänestä

  • Sää oot kysyny taas nanosekunneissa samalta pällimieheltä aapeelta toistamiseen samaa

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Sää oot kysyny taas nanosekunneissa samalta pällimieheltä aapeelta toistamiseen samaa

    Joo, luen aina kysymyksen ja sit laitan samat 😉

    Äänestä

  • Työn lomassa…

    Äänestä

Rajat on tehty rikottaviksi kultsu.

Äänestä

milloin lopetat?

Äänestä
  • en koskaan

    Äänestä

  • Mene jutteleen jonnekki

    Äänestä

Vaikka olisit rikkonut rajoja, oletko mielestäsi onnistunut. Jos mies pitää sinusta, ilmeisesti olet jotenkin onnistunut. Jos hän on välinpitämätön sinua kohtaan, ilmeisesti et ole kovin hyvin onnistunut tekemään vaikutusta.

1Äänestä

Riipuen rajoista ja suhteista, jne. Mutta kummatkin naisista jotka minun rajoja on rikkonut. Saivat jatkaa seuraavaan..

1Äänestä

Mitäs rajoja miehillä muka? Me too.

1Äänestä

Kuka kenen rajoja mulla näi poikamiehenä ole kun lainrajat joita noudattaa ja eikös nekin ennen muinoin ollu että pahoinpitelyhän ei ole rikos jos ei siitä jää verekseltään kiinni niin muistelisin nuoruudestani lapsi kuulee baarin pöydänallakin vaikka häntä ei näkökentässä näy toiset käytti sitä tekosyynä jopa varkauksiin toiset jopa ymmärtääkseni raiskauksiin naiset vaan kun eivät aamusta kävisi suihkussa sen takia että tuntevat itsensä likaiseksi niin ehkä olisi jopa todisteet niistä baari tuttavuuksien tekemistä yöllisistä raiskauksista ne on ikävä kyllä rikoksia jotka ovat vanhentuneet että nykyään niillä voitte jopa paukutella henksuleita jos uskallatte niilläkin naisilla on poikia jotka saattavat äitinsä puolesta kostaa sinänsä ei välttis iso juttu tuskin muistavat edes niitä sankareita tai edes sitä antoivatko vaiko eivät suostumusta helpompi heidän mielelleen niin muisto syntyi joillekin muutaman kuukauden päästä yhteisestä vietetystä hetkestä niitä vahinkoja on joidenkin jäljiltä jopa useampia ympäri suomea kysymyksenä millainen mahtaisi olla sarja raiskaaja huonolla tuurilla yhdenillan baari tuttu paljonko niitä on jäänyt naisilta ilmoittamatta paljon turha vaiva kun nämä miehiään pettävät naiset tekee perättömiä ilmiantoja ei enään poliisikaan suhtaudu vakavasti yleisin virhe nainen on käynyt suihkussa ennen ilmoituksen tekemistä joskus kysyin joutessani ajankuluksi paljonko luulette maailmassa olevan naisia jota ei olisi joku raiskannut joskus suomessa nykylain mukaan se on raiskaus jo siitä hetkestä kun nainen sanoo edes kesken yhdynnän että ei halua onko tiukka rajan veto jätetty naiselle vielä mahdollisuus katua huonoa valintaa mulle tulis ykskään mies itkeen tulleensa raiskatuksi kysyisin ensimmäisenä kuin se on mahdollista miten sait seisomaan jos ei kerran mieli tehnyt pitäisi kuulemma jopa viagraa ottaessa olla omahalu ettäkö saa seisomaan edes sillä en tiedä en ole koskaan edes kokeillu sydän käy ylikierroksilla jo muutenkin auttaa mihin ei mene viikkoa saada seisomaan edes jotenkin jos mieli tekee miksi pitäisi olla tiukemmat rajat laissa ja rankemmat/kovemmat rangaistukset ei tunnu menevän idiootille ainakaan jakeluun päänpäältä silittely tosin ei mene vaikka metrihalolla hakkaisi ja tuskin muistaavat kuin hetken korkeintaan vaikka teholle hoitaisi siitä ilkeitä tapauksia etteivät tainneet saada syntyessäänkään aivoja joita voisi ajatteluun käyttää

Äänestä

Olentko perseillyt nyt netissä vuosia. Etkö osaa lopettaa. Saatko vallantunnetta ja iloa.

Äänestä

Niin olet mutta pussasin sinua silti tänään. Älä riko rajoja. Ole vain oma ihana itsesi.

Äänestä

Meidän pitää nähdä ja rangaistukseksi halaan sinua pitkään rakas.

2Äänestä
  • ❤️❤️❤️

    Äänestä

Pyydä anteeks kunnolla.

Äänestä
  • 😆😆😆

    Ihan sama, keneltä kenelle, mut tää hymyilytti. Kivaa päivää sulle.

    Sivusta

    Äänestä

Ehkä sinun kannattaisi suoraan puhua hänen kanssaan, jos jotakin vääryyttä on tosissaan tapahtunut. Hän varmaan ymmärtää ja antaa anteeksi,

Äänestä

Mapas ei anna anteeksi

Äänestä

Uskotko, että se olisi miestä haitannut? 🤭

Äänestä

Jumala armahtaa, minä en.

Äänestä

saat anteeksi. ymmärrän etten ollut sinulle tarpeeksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun olen rikkonut sinun rajoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu