Ei näytä poliisia kiinnostavan kaksipyöräisten kaahaaminen Juha Vainion kadulla.
Metsäväleillä kytätään, jos joku autoilija ajaa 85km/h kasikympinalueella, mutta kun pölhökustaa mp-kuskit kevätkiimassaan vetelee satasta neljänkympin alueella niin se näyttää olevan ok.
Sapokan kaaharit
7
262
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jumalniemen ramppimutsi Räskin kirkkokadulta on taas hyvin hyvin vihainen. Vietä hiljainen hetki Sippipuisossa ja rauhoitu karaokekuppila Humpassa.viinilasin ääressä.
- Anonyymi00006
Ramppimutsi somevauhdissa viinin voimalla
- Anonyymi00002
On nää hupiukkoja, ajotaidot riittää kiihdytykseen 40-kaupunkialueella...
Menisivät radalle esittelemään olemattomia ajotaitojaan tai vaihtoehtoisesti kaahaisivat oman kämppänsä edessä niin paljon kuin sielu sietää.
Eikun rantaan ja takas kiihdytellen...Järjen jättiläiset. - Anonyymi00003
Antaa poikien ajaa sillä vain ajamalla oppii ajamaan.
- Anonyymi00004
11RGI Husaberdg ja kaaharikaveri jonka kilpi oli käännetty vaakatasoon. (Pelle.)
Kiva kaahata 40-alueella sapokassa? - Anonyymi00007
No oliko tämä havainto vai varoitus?
Onko sattunut jotain? - Anonyymi00008
Minua sattui päähän kun jollain oli kivaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122159Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.702013Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001853Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401366Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111095
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076