Nouseeko Varissuolla kukaan aamulla ylös

Anonyymi-ap

Taitaa jäädä kaikki nukkumaan, naapuri ja naapuri.

32

673

    Vastaukset 32

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Joku voi lähteä ostamaan pilveä ja halal lihaa.

      • Anonyymi00015

        Poliisin tilastojen mukaan ulkomaalaisten epäiltyjen osuus kaikissa seksuaalirikoksissa on noin 33 prosenttia ja raiskausten osalta noin 40 prosenttia. Yliedustuksessa ei ole tapahtunut muutoksia viime vuosina.

        Suhteessa väkilukuun ulkomaalaistaustaisten osuus seksuaalirikoksista on 65% ja raiskauksien osuus 75%

        Tietenkin muslimien osuus puuttuu, koska naista tai lasta ei voi raiskata heidän uskontonsa mukaan, joten musliminaiset eivät tee rikosilmoituksia, vaan ovat raiskattavia joka päivä.


      • Anonyymi00019
        Anonyymi00015 kirjoitti:

        Poliisin tilastojen mukaan ulkomaalaisten epäiltyjen osuus kaikissa seksuaalirikoksissa on noin 33 prosenttia ja raiskausten osalta noin 40 prosenttia. Yliedustuksessa ei ole tapahtunut muutoksia viime vuosina.

        Suhteessa väkilukuun ulkomaalaistaustaisten osuus seksuaalirikoksista on 65% ja raiskauksien osuus 75%

        Tietenkin muslimien osuus puuttuu, koska naista tai lasta ei voi raiskata heidän uskontonsa mukaan, joten musliminaiset eivät tee rikosilmoituksia, vaan ovat raiskattavia joka päivä.

        persujen mielestähän raiskaaminen ja pedofilia on rakkauden osoituksia.


      • Anonyymi00033
        Anonyymi00019 kirjoitti:

        persujen mielestähän raiskaaminen ja pedofilia on rakkauden osoituksia.

        ja murhaaminen!
        "Mies on myös pyrkinyt politiikkaan. Hän oli perussuomalaisten kuntavaaliehdokkaana viime vuonna mutta ei tullut valituksi."

        https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012001959.html


      • Anonyymi00040

        Ampuisin mielelläni hamasin idiootteja päähän

        Ei ole mitään ongelmaa, tulevat Suomeen terrorisoimaan naisia ja lapsia. Puolustusvoimien pyynnöstä ampuisin niitä nauraen.


    • Anonyymi00002

      Pakko oli n nukkunua . Minäkin lopetin osa aikatyöt kun suojaosuus poistettiin . Nyt teen usein yrittänäjä öisin murtokeikkoja jot saan rahhoo. Paljon on nyt yrittäjiä murtoalalla kerran törmäsin yhes paikassa kolleegaani , no saimme molemmat hyvän saaliin .

      • Anonyymi00003

        Suojaosuuden ymmärsit väärin. Se koskee vain työkykyisiä.


      • Anonyymi00005

        Oikeistoloiset ja kelapersut ovat suomen syöpä.


      • Anonyymi00039
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Oikeistoloiset ja kelapersut ovat suomen syöpä.

        Elä höpötä...


    • Anonyymi00006

      Siellä on vain mamuja. Ei niillä nouse, kun ei ole lammasta vieressä.

      • Anonyymi00008

        Maksamme heidän elämisen.

        Karkotus loisille


      • Anonyymi00013

        Somalilaahustelijoita aivan liikaa mölyämässä.


      • Anonyymi00018

        Oma muijakin tuntuu vieraalta sänkyssä kun matu tuli kotia yön vietettyään lampaan luona.


    • Anonyymi00007

      Onko Varissuolla huumeiden käyttöhuoneita ja raiskaushuoneita, joita narsistipsykopaatit haluavat.

    • Anonyymi00009

      Varissuolla jokatoinen pääsee aamulla vasta nukkumaan tehtyään raskaan yövuoron .

    • Anonyymi00011

      m.ma ja huumekauppa on iltaisin

      • Anonyymi00012

        Persut päihteissä


      • Anonyymi00014
        Anonyymi00012 kirjoitti:

        Persut päihteissä

        Somput polttavat khattia koko yön ja päivät notkutaan Annikan käytävällä möykkäämässä.


    • Anonyymi00016

      Kyllä täällä se muuan kantasuomalainen kutojamummo nousee ylös kukonlaulun aikaan. Keittää pannullisen kahvia,kutoo sukkia ja Facebookin Varissuo-ryhmään älyttömiä kirjoituksiaan,koska ei Jumala laiskoja ruokia!

    • Anonyymi00020

      Alas LahtariHallitus

      Vappu on Punainen

      • Anonyymi00022

        Työnorjat sorron yöstä nouskaa!


    • Anonyymi00021

      This pathetic white nation thrives because of immigrants. We fought for this land, serve the country and do the jobs you’re not qualified for. You stole the wealth from our countries to build this land, need I remind you of how you lived in our lands for hundreds of years.

      • Anonyymi00025

        Castron malli on ongelmien taustalla. Mallin mukaisesti useat maat ovat tyhjentäneet vankilat ja mielisairaalat lähettämällä niissä olleen haitta-aineksen pois omasta maastaan.

        Malli sai aikanaan nimensä, kun Kuuba tyhjensi vankilat ja mielisairaalat yhteiskunnalle haitallisesta heikosta aineksesta.

        Näin toimimalla saadaan omalla maalle ja kansalle haitallinen roskaväki poistettua. Samalla pystytään tuhoamaan niiden maiden turvallisuus, kansa, kulttuuri ja talous, joissa suostutaan rikolliset ja hullut ottamaan vastaan. Se on aina ollut ja on edelleen tehokasta hybridivaikuttamista, jonka avulla tuhotaan länsimaalaista taloutta ja kulttuuria.

        Tuho on pysyvää, kun haitta-aines lisääntyy uudessa maassa keskenään. Se heikentää maan hallintoa ja hyvinvointia pysyvästi. Osa lähetetyistä ammattirikollisista ja terroristeista on valittu soluttautumaan politiikkaan ja julkisen sektorin hallintoon, jolloin vastaanottomaan tuhoaminen on tehokkaampaa. Järjestösektoria käytetään vahvasti hyäksi toiminnan rahoituksessa ja organisoinnissa, koska taloustiedot eivät ole julkisia.

        Suomi on nyt ollut yhtenä vastaanottajamaana, joka rapautuu hybridihyökkäyksien vuoksi hiljalleen. Varo henkilöitä, jotka toimivat maahanmuuton hyväksi. Usein taustalla on ammattirikollisuus.


    • Anonyymi00027

      pilvessä?

    • Anonyymi00029

      Yhtenä aamuna en viimevuona voinu mennä tyhön ku käytettynä ostamaani lentävämatto oli riko toverikamuni ahmed kunosti sen aina se jälkke tyhön!!

    • Anonyymi00030

      Harva on metelöinnistä päätellen mennyt aamulla vielä edes nukkumaan, pl. sammuneet🧑🏽‍🦲

      • Anonyymi00031

        Kelapersuja ei sen kummempaa


    • Anonyymi00032

      huumeet

    • Anonyymi00035

      Mustafa

    • Anonyymi00036
    • Anonyymi00037

      huumeet vasyttää aamuisin

    • Anonyymi00041

      pirillä jaksaa taas iltaan asti. kylkiäiseksi hk:n sininen ja lasi punaista maitoa.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      86
      1330
    2. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      79
      849
    3. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      844
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      273
      748
    5. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      80
      612
    6. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      611
    7. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      46
      585
    8. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      35
      568
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      25
      532
    10. 37
      532
    Aihe