Taitaa jäädä kaikki nukkumaan, naapuri ja naapuri.
Nouseeko Varissuolla kukaan aamulla ylös
24
420
Vastaukset
- Anonyymi00001
Joku voi lähteä ostamaan pilveä ja halal lihaa.
- Anonyymi00015
Poliisin tilastojen mukaan ulkomaalaisten epäiltyjen osuus kaikissa seksuaalirikoksissa on noin 33 prosenttia ja raiskausten osalta noin 40 prosenttia. Yliedustuksessa ei ole tapahtunut muutoksia viime vuosina.
Suhteessa väkilukuun ulkomaalaistaustaisten osuus seksuaalirikoksista on 65% ja raiskauksien osuus 75%
Tietenkin muslimien osuus puuttuu, koska naista tai lasta ei voi raiskata heidän uskontonsa mukaan, joten musliminaiset eivät tee rikosilmoituksia, vaan ovat raiskattavia joka päivä. - Anonyymi00019
Anonyymi00015 kirjoitti:
Poliisin tilastojen mukaan ulkomaalaisten epäiltyjen osuus kaikissa seksuaalirikoksissa on noin 33 prosenttia ja raiskausten osalta noin 40 prosenttia. Yliedustuksessa ei ole tapahtunut muutoksia viime vuosina.
Suhteessa väkilukuun ulkomaalaistaustaisten osuus seksuaalirikoksista on 65% ja raiskauksien osuus 75%
Tietenkin muslimien osuus puuttuu, koska naista tai lasta ei voi raiskata heidän uskontonsa mukaan, joten musliminaiset eivät tee rikosilmoituksia, vaan ovat raiskattavia joka päivä.persujen mielestähän raiskaaminen ja pedofilia on rakkauden osoituksia.
- Anonyymi00002
Pakko oli n nukkunua . Minäkin lopetin osa aikatyöt kun suojaosuus poistettiin . Nyt teen usein yrittänäjä öisin murtokeikkoja jot saan rahhoo. Paljon on nyt yrittäjiä murtoalalla kerran törmäsin yhes paikassa kolleegaani , no saimme molemmat hyvän saaliin .
- Anonyymi00003
Suojaosuuden ymmärsit väärin. Se koskee vain työkykyisiä.
- Anonyymi00005
Oikeistoloiset ja kelapersut ovat suomen syöpä.
- Anonyymi00006
Siellä on vain mamuja. Ei niillä nouse, kun ei ole lammasta vieressä.
- Anonyymi00008
Maksamme heidän elämisen.
Karkotus loisille - Anonyymi00013
Somalilaahustelijoita aivan liikaa mölyämässä.
- Anonyymi00018
Oma muijakin tuntuu vieraalta sänkyssä kun matu tuli kotia yön vietettyään lampaan luona.
- Anonyymi00007
Onko Varissuolla huumeiden käyttöhuoneita ja raiskaushuoneita, joita narsistipsykopaatit haluavat.
- Anonyymi00009
Varissuolla jokatoinen pääsee aamulla vasta nukkumaan tehtyään raskaan yövuoron .
- Anonyymi00011
m.ma ja huumekauppa on iltaisin
- Anonyymi00012
Persut päihteissä
- Anonyymi00014
Anonyymi00012 kirjoitti:
Persut päihteissä
Somput polttavat khattia koko yön ja päivät notkutaan Annikan käytävällä möykkäämässä.
- Anonyymi00016
Kyllä täällä se muuan kantasuomalainen kutojamummo nousee ylös kukonlaulun aikaan. Keittää pannullisen kahvia,kutoo sukkia ja Facebookin Varissuo-ryhmään älyttömiä kirjoituksiaan,koska ei Jumala laiskoja ruokia!
- Anonyymi00020
Alas LahtariHallitus
Vappu on Punainen- Anonyymi00022
Työnorjat sorron yöstä nouskaa!
- Anonyymi00021
This pathetic white nation thrives because of immigrants. We fought for this land, serve the country and do the jobs you’re not qualified for. You stole the wealth from our countries to build this land, need I remind you of how you lived in our lands for hundreds of years.
- Anonyymi00025
Castron malli on ongelmien taustalla. Mallin mukaisesti useat maat ovat tyhjentäneet vankilat ja mielisairaalat lähettämällä niissä olleen haitta-aineksen pois omasta maastaan.
Malli sai aikanaan nimensä, kun Kuuba tyhjensi vankilat ja mielisairaalat yhteiskunnalle haitallisesta heikosta aineksesta.
Näin toimimalla saadaan omalla maalle ja kansalle haitallinen roskaväki poistettua. Samalla pystytään tuhoamaan niiden maiden turvallisuus, kansa, kulttuuri ja talous, joissa suostutaan rikolliset ja hullut ottamaan vastaan. Se on aina ollut ja on edelleen tehokasta hybridivaikuttamista, jonka avulla tuhotaan länsimaalaista taloutta ja kulttuuria.
Tuho on pysyvää, kun haitta-aines lisääntyy uudessa maassa keskenään. Se heikentää maan hallintoa ja hyvinvointia pysyvästi. Osa lähetetyistä ammattirikollisista ja terroristeista on valittu soluttautumaan politiikkaan ja julkisen sektorin hallintoon, jolloin vastaanottomaan tuhoaminen on tehokkaampaa. Järjestösektoria käytetään vahvasti hyäksi toiminnan rahoituksessa ja organisoinnissa, koska taloustiedot eivät ole julkisia.
Suomi on nyt ollut yhtenä vastaanottajamaana, joka rapautuu hybridihyökkäyksien vuoksi hiljalleen. Varo henkilöitä, jotka toimivat maahanmuuton hyväksi. Usein taustalla on ammattirikollisuus.
- Anonyymi00027UUSI
pilvessä?
- Anonyymi00029UUSI
Yhtenä aamuna en viimevuona voinu mennä tyhön ku käytettynä ostamaani lentävämatto oli riko toverikamuni ahmed kunosti sen aina se jälkke tyhön!!
- Anonyymi00030UUSI
Harva on metelöinnistä päätellen mennyt aamulla vielä edes nukkumaan, pl. sammuneet🧑🏽🦲
- Anonyymi00031UUSI
Kelapersuja ei sen kummempaa
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668