Lottovoittaja ajaa Bemarilla

Neljästi loton päävoiton voittanut pohjoispohjanmaalainen vanhus ajelee uudehkolla Bemarilla. No, on hänellä muitakin autoja siltä varalta, ettei Bemu lähde käyntiin tai sattuu palamaan.
3343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ite en oo voittanu loton pääpottia ku kolme kertaa

Äänestä

Kirjoittamisen taitosi on valitettavasti niin huono - kuusi virhettä alle
rivin sanomassa - että tuskin osaat lottokuponkia ilman äidin apua
täyttää, eli älä edes yritä, sillä osaamattomuus näkyy aina kauas.

Äänestä
  • Aivan tavallista baijerilaisella ajavalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Neljästi loton päävoiton voittanut pohjoispohjanmaalainen vanhus ajelee uudehkolla Bemarilla. No, on hänellä muitakin autoja siltä varalta, ettei Bemu lähde käyntiin tai sattuu palamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu