Väitetään, että...

..miehet itkevät seksin jälkeen.

Totta vai tarua?
8204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

miks sä jatkat tätä kun oot n ssinu häntä jo ties kuinka kauan lahessasi

Äänestä
  • Ohi.
    ap

    Äänestä

En tiedä,olen pannut vain naisia.

Äänestä

Varmaan jos mies tuntee itsensä haavoitetuksi.

Äänestä

En ole saanut yhtään miestä itkemään seksin jälkeen…

Äänestä

En muista itkinkö. Seksistä on niin kauan.

2Äänestä

Onko se herkkyyttä jota miehet eivät näytä muulloin?
Olisin onnellinen jos kaivattuni näyttäisi noin herkät tunteet herkän hetken jälkeen. Luultavasti itkisin itsekin.

Äänestä

Itkisin jos pääsisin noin lähelle kaivattuani.
n

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

..miehet itkevät seksin jälkeen.

Totta vai tarua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu