Joko tänä kesänä saadaan nakuranta takaisin että voidaan olla rannalla kuten muuallakin Euroopassa vai vieläkö tätä kommunistien nillitystä ja jeesustelua pitää jatkaa.
Nakuranta
12
234
Vastaukset
- Anonyymi00001
Odotan innolla, että pääsen veiviäni heiluttelemaan nakurannalle. On nimittäin pituutta.
- Anonyymi00002
nakurannan pituus oli tuommoiset 50 - 100 m !
- Anonyymi00003
Samaa mieltä. Homojunat hiekalle!
- Anonyymi00004
Mikä siinä nakurannassa on niin vaarallista täällä Suomessa kun niitä kuitenkin on kaikissa muissa maissa ?
- Anonyymi00005
Jokainen neljän seinän sisällä ei julkisuudessa.Kuvaajat pitää netin kuvissa.
- Anonyymi00006
Ihmiset ei osaa käyttäytyä. Siellä sikailtiin ja rikottiin käyttäyttymissääntöjä toistuvasti. Siksi se suljettiin.
- Anonyymi00007
Joo joo. Et ole koskaan ollut, etkä kehtaisi edes mennä. Siitä tiedän, kun ne on aikuisia jotka käyttää sellaista palvelua, eikä aikuiset kirjoittele tänne että koska aukeaa. Ne soittaa ja kysyy kaupungilta suoraan, jos tarvitsevat tietoa asiasta.
Niin aikuiset tekee.- Anonyymi00008
Mun on vaikea nähdä aikuisia hillumassa pimppa paljaana hiekalla. Tiedän että niin tehdään ja jotkut pitää siitä mutta jotenkin se aikuinen ei oikein sovi omaan maailmankuvaan.
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Mun on vaikea nähdä aikuisia hillumassa pimppa paljaana hiekalla. Tiedän että niin tehdään ja jotkut pitää siitä mutta jotenkin se aikuinen ei oikein sovi omaan maailmankuvaan.
Nuoria naisiahan siellä ei koskaan ollut, muutama mummo kyllä.Mummot olivat vaareja katsomassa mutta ne vaarit olivat kulkeneet alueelta pois esittelemään nakkejaan nuorille naisille.Siinä syy alueen sulkemiseen.
Aidattu,suljettu alue voisi toimia näille.Tosin silloin siellä olisivat vain muutama pappa ja 2 x mummoa joita kukaan ei halua katsella :D - Anonyymi00012
Anonyymi00009 kirjoitti:
Nuoria naisiahan siellä ei koskaan ollut, muutama mummo kyllä.Mummot olivat vaareja katsomassa mutta ne vaarit olivat kulkeneet alueelta pois esittelemään nakkejaan nuorille naisille.Siinä syy alueen sulkemiseen.
Aidattu,suljettu alue voisi toimia näille.Tosin silloin siellä olisivat vain muutama pappa ja 2 x mummoa joita kukaan ei halua katsella :DKaikki tiesi säännöt. Ei se varmaan aidasta parane kun aina joku tekee toisin mitä sovitaan.
- Anonyymi00010
Ei sen nyt luulisi ison vaivan olevan jos tempasee uikkarit jalkaan.
- Anonyymi00011
Ei ole varaa ostaa uikkareita saksi Purra leikkasi toimeentulotuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla823097Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "652663SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past1342632Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy51964Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.931568Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,341336Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1061078Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä851041Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o2001038Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861004