Uusi vauva kaksosten jälkeen

Saimme kaksoset (poika ja tyttö) vuonna 99 ja nyt odotan kolmatta muksua la 12,1 06 onko muita,joilla on samanlaista tilannetta?
1265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä 4v kaksospojat ja odotan kolmatta 22,11 2005 laskettu aika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottaja vm 75 kirjoitti:

Saimme kaksoset (poika ja tyttö) vuonna 99 ja nyt odotan kolmatta muksua la 12,1 06 onko muita,joilla on samanlaista tilannetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu