Rakkaat ystävät hyvät

Anonyymi-ap

Olen lottovoittaja ja menin ystävien kanssa Ecuadoriin ja kadotin ystävät kun patikoimne metsässä.Huhuilin metsässä pari päivää ystäviäni ja toivoin että joku löytäisi minut metsästä .
Kävelin luontopolkua varmaan 50 kilometriä ja tulin päätielle ja sekin oli hiekkatie.
Sain kyydin kuorma-autosta jonka kuljettaja oli vanha hiljainen mies joka kuunteli minua ja poltti tupakkaa ja puhui kieltä jota en ymmärtänyt.
Hän pysäytti minut pölyiselle Market kaupan kohdalle, katsoi minua vakavilla silmillään ja ajoi tiehensä.Minun lompakko,matkatavarat ja passit jäivät kavereille jotka kadotin.
Menin innoissani kauppaan ja aloin laittamaan ruokia muovikoriin kaupassa ja kassalla vanha väsynyt mies jolla oli isot silmien alla olevat pussit pyysi rahaa ” money” mutta näytin tyhjiä taskun pohjia ja pyysin luottoa ” credit” mutta tämä vanha väsynyt kaupan omistaja otti ruoat minulta ja kävi laittamassa ne takaisin kaupan hyllylle ja jäi rappusille polttamaan tupakkaa ja katseli minua.
Hän meni takaisin kassalle kun lihavia muoria tuli ostoksille.Olen syönyt kulkukoirien kanssa jäteastioista ruoan tähteitä ja kauppiaat eivät anna minun nukkua vihannestelttojen suojassa vaan luudalla hätistävät minut ja kulkukoirat pois maksavien asiakkaiden ääreltä.
Mutta rakkaat ystävät tällä väsyneellä kauppiaalla on tili johon voi laittaa rahaa ja jos saan 20000 tuhatta euroa tai dollaria hyvältä ihmiseltä niin lottovoittajana maksan satatuhatta euroa heti kun pääsen pois täältä.
Mitä muuten sinne Suomeen kuuluu?

3

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Koita liftata Hondurasiin, jos Teukka sattuisi olla siellä, ni supisuomalaisena varmaa jeesaa? -sivu

      • Anonyymi00003

        Sitä odotellessa palstaäijän avauksiin psykedeelisiä kommentteja impulsiivisesti kirjaava, että verbaaliset kouristuksesi alkaa kävellä joka kulman takaa vastaan. Sitä saa mitä tilaa indeed


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Sitä odotellessa palstaäijän avauksiin psykedeelisiä kommentteja impulsiivisesti kirjaava, että verbaaliset kouristuksesi alkaa kävellä joka kulman takaa vastaan. Sitä saa mitä tilaa indeed

        Ai. Samaan tahtiin sitte varmaan kouristelee, ku sun käyttämättömät neulat. -sivu


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      97
      1625
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      420
      1041
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      962
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      762
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      81
      689
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      665
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      661
    Aihe