on että joku päivä uskallat kohdata hänet?
Kuinka todennäköistä
33
495
Vastaukset
- Anonyymi00001
En minä häntä pelkää😍
- Anonyymi00002
Uskallan jo nyt.
- Anonyymi00003
emmä noita mamu kusimulkkuja jitka sotkee yleiset vessat k kaupoissa voi edessäni nähdä hyi vtttu
- Anonyymi00004
En uskalla!!!
- Anonyymi00005
Uskallatpas🤗
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Uskallatpas🤗
Uskallan jos se mies tulee minun luo,muuten en!!
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Uskallan jos se mies tulee minun luo,muuten en!!
Eli pelkäät pakkeja.
- Anonyymi00033
Anonyymi00007 kirjoitti:
Eli pelkäät pakkeja.
Miten sinä jaksatkin härkkiä tätä naisena esiintyvää äijää ja kuvitella sitä joksikin muuksi, toksinen tonkija. T
- Anonyymi00008
se kampaamo pyrkyreineen sen kierrän iham vtun kaukaa haha
- Anonyymi00009
Se en ole minä joka aina pinkoo karkuun...
- Anonyymi00010
Milloin niin on muka käynyt?
- Anonyymi00013
Anonyymi00010 kirjoitti:
Milloin niin on muka käynyt?
....oh boy
- Anonyymi00011
Hän on vielä naimisissa!
- Anonyymi00022
Niin on hänkin, sikäli kun minä tiedän.
- Anonyymi00012
Ei ollenkaan pois suljettu ajatus.
- Anonyymi00014
Huokaus 😍 hyvin todennäköistä ❤️ haluaa kohdata sinut oikeasti 🤗
- Anonyymi00015
En halua kohdata enää.
Hän olikin vain ihan eri ihminen
minkä kuvaili ja sanoi olevansa.
Koitti sitä lyhydeiän miesten typerintä
Iso muna korvaa puuttuvan pituuden temppua minuun . Joka ei toiminut .
Ei ole mikään uskallus kysymys enää.
Silloin kun en vielä tiennyt tosiasioita niin
Kyllä semmoisen komean pitkän miehen näkeminen olis jättänyt .... Jopa pelottanut .
Muta sitä ei oo ..
Nii ei oikein oo motivaatioo nahdäkään...
Naiselta miehelle - Anonyymi00016
Minulla ei ole mitään syytä miksi tarvitsisin enään ikinä ketään elämääni. En selvästi ole ollut ikinä rakkauden arvoinen nainen jonka takia en edes usko mihinkään enkä kehenkään. Pyristelen pois heti kun mahdollista. Pysykää vaan joka ilkka kaukana!
- Anonyymi00017
Siis kenet pitäis uskaltaa kohdata?? Eipä oo sellasta ketä ees haluisin kohdata haha…
- Anonyymi00018
Uskalsin jo, kysymyksen voisi esittää hänelle.
- Anonyymi00019
Kohdattiin maaliskuussa. Ei ollut ongelmia tai pelkoa kohtaamisessa, ainakaan minun puoleltani. Tuskin hänenkään.
n> m - Anonyymi00020
Miten pitäisi kohdata?
- Anonyymi00021
Ei se mies tykkää yhtään!!
- Anonyymi00028
Mistä tiedät?
- Anonyymi00023
Kai se mahdollista on.
Todennäköisyydestä en tiedä, olen ajatellut että ehkä sitten kun olen parempi ja onnistuneempi ihminen, mutta vaatimaton edistyminen vaihtuu aina jossain kohtaa takapakiksi. Mutta eikös sitä sanota että kuolo korjaa? - Anonyymi00024
Kyllä minä uskaltaisin jo nyt. Kunhan mies vaan lukisi viestinsä 🥲niin voitaisiin nähdä vaikka heti.
- Anonyymi00025
En kohtaa varattuja miehiä. Sen verran on järkeä päässä. Onko se sitten niin että kelpaisinkin? Ei tuntuisi kivalta se yhtään, paremman puutteessa oleminen.
- Anonyymi00026
Ei mun tarvitse enää kohdata ketään vaan katsoa kun ihana tyttäreni kasvaa
- Anonyymi00027
Liian ahdistunut olen ja epäluuloinen. En usko että on mahdollista. Emme me kyllä naisen kanssa kohtaakaan missään, kun minulla ei ole missään hyvä olla. Ehkä näin on tarkoituskin olla.
- Anonyymi00029
Epätodennäköistähän se taitaa olla. Mutta jos joskus tilaisuus tulee, en aio päästää sitä käsistäni.
- Anonyymi00030
Oon uskaltanut jo useamman kerran.
- Anonyymi00031
voin sylkästä päin. se on todennäköistä👍
- Anonyymi00032
Ei se ole uskaltamisesta kiinni. Jos hän haluaa, voimme kohdata.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011039- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648