Onko ihmisillä varaa syödä sellaisessa?
Kannattaako Pancho Villa Varkaudessa
22
636
Vastaukset
- Anonyymi00001
On halpa. Kolme, jopa neljä kertaa viikossa pystyy kaikki käymään ihan helposti. Olet varmaan samaa mieltä asiasta?
- Anonyymi00096
Tuskin kölli käyt kertaakaan.
- Anonyymi00167
Hampurilaisia, viitsiikö syödä ?
- Anonyymi00174
Katsopas, itse yrittäjä sivuilla notkuu. Sun pitäs olla paistamassa rasvapihviä?
- Anonyymi00002
Ei,maissilastut kannattaa Stadissa,mutta sielläkin vain punavuori ,eira,ehkä osassa espoota ,vargays ,ha,ha,ha.E Kommila .
- Anonyymi00003
Joo, hyvä paikka. Jos tuollainen on liikaa, niin mäkkärille vaan autojonoon ja siitä parkkipaikalle illallista nauttimaan.
- Anonyymi00097
Me tehdään kotona ruuat,haetaan suoraan tiloilta puhtaat raaka aineet.
- Anonyymi00163
Anonyymi00097 kirjoitti:
Me tehdään kotona ruuat,haetaan suoraan tiloilta puhtaat raaka aineet.
Äläs yritä huijata lukijaa.
- Anonyymi00175
Anonyymi00097 kirjoitti:
Me tehdään kotona ruuat,haetaan suoraan tiloilta puhtaat raaka aineet.
Lääkärille töitä, kun laittavat euronsa rasva ruokaan.
- Anonyymi00098
Hetken huumaa aluksi ja sitten alkaa hiipumaan. Valitettavaa, mutta totta.
- Anonyymi00164
Eipä ole muita ravintoloita samalla genrellä tässä kylässä. Käyt tai et käy, ei vaikuta mihinkään. Lähin paikka illalliselle Kuopio tai Pieksämäki.
- Anonyymi00161
nii sitten kukaanm käy ja tulee rosso ja amanda takasi
- Anonyymi00162
ehkä jopa beryn top burger
- Anonyymi00165
tanskanjätkä osaa skeitata ollenkaan
- Anonyymi00166
Tänään pitää taas mennä syömään sinne. Neljä kertaa jo käyty porukalla.
- Anonyymi00173
Seksikäs nainen oli kassalla 👍
- Anonyymi00176
hurricanes kuumat kundit(oikeesti transupornoelouva.avi)
- Anonyymi00178
arvaakko mikro eilen halkasin rullaluistiemen pyörät
- Anonyymi00179
siihen sitten laitetaan nopeuslaakerit
- Anonyymi00181
wc tissarilla ihan sama ravintola niinku aikasemminki
- Anonyymi00183
lentokonemetallista akselit
Ketjusta on poistettu 161 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688