Kävin vuodenvaihteessa kuntoutuksen jossa käytiin NA ryhmissä. Kuntoutuksen jälkeen kävin kokeilemassa eri ryhmiä. Oli tosi törkeetä käytöstä osalta miehiä. Avointa flirttiä, halauksien yhteydessä hiplaamista, kyselyy että tarvitko kyydin jne. Sain Facessa heti kaveripyyntöjä ha meseviestejä jossa kehuttiin seksikkääksi, sul on hyvä perse ja tissit, oot kuuma, tuutko mun luo, laitettiin kuvia jossa kundi on ilman paitaa jne. Osa näistä lähentelijöistä oli kaiken lisäksi suhteessa ja joku naimisissa. Oon vasta hieman yli 20v ja mua alko ahdistaa ku mua käytettiin paljo aikaisemmin ku vedin kamaa nii hyväksi kundien toimesta nii sama meno jatku ryhmis. Sit ku poltan röökii nii tultii kauppaa mulle röökii ja sähköröökii halval, jota jotku tuo maahan. En enää käy NAssa vaan löysin muita ryhmii mis käyn ja putsii on reilu 100 päivää. Onko muilla naisilla millasii kokemuksia?
NA ja nuoret naiset
2
116
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kuulostaa hyvinkin tutulta parin vuoden takaa. Sit kun mulla oli huumeiden käyttö aika vähäistä ja olin nuori, niin monilta tuli vähättelyä, et ethän sä oo juuri mitään kokenut kun mäkin olen istunut kaks kertaa linnassa tai ite vedin paukkuu ja ryöstin ihmisii.
Toi on kans törkeetä et ne kaupittelee nuuskaa, sähköröökii, yms. Sehän on rikollista toimintaa . - Anonyymi00002
Kysyi yhdeltä tällaiselta takakonttikauppiaalta joka ajaa Mersulla, että miksi teet tuota laitonta kauppaa. Hän totesi et haluaa auttaa köyhiä alussa olevia toipuvia. Mitä v%#%#a? Joku rikollinen salakuljettaa kamat suomeen ja tää vetää vielä rahat välistä. Todellinen hyväntekijä. Sitä en ymmärrä että tähän ei puututa. Ei muuta kuin rikosilmoitusta kehiin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1762626Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65859
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20750Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait221736Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86730Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688