Kukas se olikaan joka ajaa keltaista hummer merkkistä ihan hienon näköistä hummeria?
Näin vaan perussuomalaisten puoluetoimiston eteen parkkeerattuna tänään ja mietin, tuleekohan persuille uusi vaalien ääniharava hummerimiehestä..?
Näin vaan perussuomalaisten puoluetoimiston eteen parkkeerattuna tänään ja mietin, tuleekohan persuille uusi vaalien ääniharava hummerimiehestä..?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kaikki tiedämme kenestä on kyse. Tuskin "pillerimies" on politiikkaan hakeutumassa. Parempi hänen on keskittyä tavoitteelliseen treenaamiseen.
No yhyy. 80 % suomalaisista syö pillereitä joka päivä kuin näkkileipää ihan turhaan myrkyttäen kehoansa. Kuten esimerkiksi verenpainelääkkeitä, päänsärkylääkkeitä, tulehduskipulääkkeitä, mielenterveyslääkkeitä, sydänlääkkeitä, kaikkea huuhaata. Jos pieruttaa ota Orion Caps. Jos ei pieruta, ota Orion Caps+. Jos ei uni tule, ota Leiraksen relaxer, jos nukut liikaa, ota Leiraksen relaxstopper. Pöllö suomalainen uskoo kaiken mitä televisiossa sanotaan, ja kuolee kehossa oleviin raskasmetalleihin ja radioaktiivisiin jodeihin, siis lääkekuormitukseen joka ei poistu kehosta.
Sitä kutsutaan terveydenhoidoksi, jossa vain otettu lääke voi auttaa.
Parhaat pillerit hummerin takakontista prisman parkkipaikalla. Käteismaksu. Parhaat käyttövinkit kuiskaamalla tai vähintään matalalla äänenvoimakkuudella.
Miksi kirjoitus poistetaan, jos kyseenalaistaa toisia siinä poistetussa kirjoituksessa maalittavan huume diileriksi, jopa tunnistettavaksi sellaiseksi. Lapseksi diileristä kirjoittajaa, joka kirjoittajaa, vai olisiko tietysti vähä-älyiseksi, epäilemää soveliaampi epäilyn muoto huume diileristä kirjoittavaa. No en hermostu vaikka kirjoitukseni poistettaisiin, koska koen kirjoitteluni terapeuttiseksi ja oman arvon nostattajaksi pöhköjen seurassa. Enkä nyt tarkoita tietenkään Modea.
Eikö netistä saa ostettua mitään puuronselkeyttäjää, näköjään klotsa ei riitä.
Valetta. Kauppaa tehdään avoimesti jos tehdään. Ei aikuiset ole mitään hikisiä rappukäytävänarkkeja myymässä hengenvaarallista shittiä hölmöille kakaroille.
Koitetaan pysyä aiheessa, joka on siis tietty auto tietyn puoluetoimiston edessä ja arvelu siitä onko kyseinen auton omistaja kenties vaaliehdokas ensi vaaleissa.
Okey. Mitä itse olet saanut selville asiasta. Jos ajatellaan auton omistajan hakeutuvan perussuomalaiseksi kansanedustajaksi, niin vankkurit on siihen oikeat alla(Hummer.) Voi vuoren varmasti luottaa ajavan bensan hintaa alas.
Kuulostaa ihan kivalta jos sen hinta laskisi.Silloin hummeristikin voisi edustaa kansaa halvemmalla ajamalla kaikenlaisiin tapahtumiin geelit tukassa.
En tosin usko hinnan laskevan, päinvastoin. Uusimmat riehunnat hormuzin salmella vaikuttavat siltä, että hinta nousee rajusti.
En autoile mutta persut lupasi eurolla sitä pentsiinii saatavan. No ei kyllä mitään luvatuista ole toteutunut tähän mennessä, niin en ihmettelisi, jos ei sekään ole toteutunut. Siitä on persujen hyvä ponnistaa lupailemaan toreille ja turuille ensivaaleihin.
Ei ole Hummer. Se on minun keltainen Lada 1200L, jossa on peräloorassa takavalon vieressä meidän klaanin sympooli, kala. Ollaan kalamiehiä.