En voi kertoa tarkemmin. Minun täytyy olla varovaisempi.
Mies, minua ahdistaa oikeasti
19
419
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ymmärrän. Minulla ei olisi mitään syytä siihen.
- Anonyymi00002
Onko se minun syytä?
- Anonyymi00003
Kaikkia ahdistaa joskus, minuakin. Se menee ohi. m>n
- Anonyymi00018
Ahdistus voi mennä ohi hetkeksi. Mutta koko ajan tulee kiusaa byrokraattien kautta. Minä olen hoitanut oman osuuteni oikein, mutta silti järjestetään vaikeuksia siten, että virkaihmiset eivät tee työtään tai hoitavat ne virheellisesti. Koko ajan.
Heittäisin repun selkään ja lähtisin täältä Suomesta v...uun, jollei olisi aikuinen huollettava täällä, jonka puolia joudun koko ajan pitämään. Ja tietysti en voisi häntä jättää tänne yksin muutenkaan, koska olen äiti ja haluan viettää aikaa hänen kanssaan, sen minkä pystyn. Ette voi tietää, mitä jotkut laitetaan kokemaan. Suomessa ei noudateta ihmisoikeuksia ja toiset ovat vainon kohteita ja vielä ilman kunnon syytä. Olisipa joku ihminen, jonka kanssa voisi keskustella näistä asioista. Joku joka ymmärtäisi, että tällaista tapahtuu, enkä ole hullu.
Nämä asiat vievät niin paljon energiaa, etten voi rakentaa elämääni paremmaksi. Mitään muuta toivoisi, kun että saisi elää rauhassa. Vuosia jo menty näin.
-En ap
- Anonyymi00004
Sen olen oppinut miten oikeasti pahoja miehet voivat olla. Sitä ei voi ymmärtää että sellaisten on annettu syntyä, ei voi ymmärtää.
- Anonyymi00009
Sitä faija on monesti katunutkin, kun ei pyyhkinyt minua verhoon.
- Anonyymi00015
Älä puske sitäturkkias joka miehen eteen,olet syntinen olio!
- Anonyymi00019
Kyllä pahoja naisiakin on. Tiedotusvälineet lietsoo vastakkainasettelua miesten ja naisten välille. Minulla ei ole juurikaan ystäviä, kavereita joitakin. Pari miestä ja yksi nainen. Itse olen nainen.
- Anonyymi00005
Ole rauhassa vaan, Jeesus Kristus on Kuningas. Aamen
https://m.youtube.com/watch?v=Jy5dGsOteVI- Anonyymi00006
Jaahas, aito uskovainen nääs.
- Anonyymi00008
Raisd airtä weuiakautytaa kainaloihinkin jottA TAPPAA TÖTÄÖKINSAMQLLQ, HAJUNA
- Anonyymi00010
Sinutkinko????????
- Anonyymi00011
Pippurisumute ei tehoo savukaasuihin. Kuulemma.
-sivusta - Anonyymi00016
Anonyymi00011 kirjoitti:
Pippurisumute ei tehoo savukaasuihin. Kuulemma.
-sivustaEikö ne sellaset sumutteet kuulu ainoastaan virkavallan käyttöön,ei yksityisten ihmisten! Polttoreikiä tulee ihoon ja ovat kipeitä
- Anonyymi00012
Voin viedä tivoliin rannalle mettään kuinka vain.
- Anonyymi00013
Sukjahousut päässä ajaa autoa
- Anonyymi00017
Kalevin tunnistaa kyllä ilman sukkahousujakin. -sivu
- Anonyymi00014
Ihan rauhassa mennään
- Anonyymi00020
On kokemusta tiedän tunnen naisen temput oireet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san3153694Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322038Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.451664- 921584
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1011344- 1451205
- 811084
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1001080Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja87814Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61787