On se vuan melekonen JEHU

tuo Metsa Man .

Nytkii TIES ja ENNUSTI ihan oekeen takatalven .

Mitä kaikkee lieneekään tiedossa .
5176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos olet seurannut hänen videoitaan niin huomaat heti että mestari on todellakin erittäin viisas ja taitava mies...

Äänestä
  • Jos viisautta mitataan iän perusteella niin mestari on viisivuotiaan tasolla..

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Jos viisautta mitataan iän perusteella niin mestari on viisivuotiaan tasolla..

    Sinä se hävinnyt siittiö.

    Äänestä

Olikohan mestarilla kelkka vakuutuksissa, ettei joku ilmoita ja taas tulee maksamista.
Kypärästä ne nyt tuskin sakottaa.

Äänestä
  • Kyllä mulla on vakuutus kelkassa ja mönkärissä t.metsa man

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tuo Metsa Man .

Nytkii TIES ja ENNUSTI ihan oekeen takatalven .

Mitä kaikkee lieneekään tiedossa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu