Asuntojen myynnistä jotakin

Tilannehan on nousu. Nousuhinnat koska menee hyvin. Nousu
7161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nousu

Äänestä

Asunnoista kysyntä vahvisttuu ja hinnat nousee. Hyvä merkki taloudesta.

Äänestä

Asuntoja myydään nouseviin tarjouksiin.
Nousu

Äänestä

Tarjoa enemmän kuin edellinen.
Nousulla mennään.

Äänestä

Vakavaraisuus lisääntynyt. Hyvä merkki nousulle.
Töitä riittää.

Äänestä

Tunulla taisi tulla mitta täyteen -70 % alehintojen odottelussa. Ottaen huomioon, että pitäisi samaan aikaan saada 100 % laina nollakorolla... ja vailla luottotietoja ;-D

Äänestä

Tuhnulla nousuhumala päällä. Hieman erikoinen ajoitus, mikäli tavoitteena oli pyyhkiä mielestä tämän kuun vuokra. Vai onko nyt viimeinen tilaisuus tuhlata toukokuun vuokrarahat? Sossustahan saa aina lisää, kun rahansa epähuomiossa hukkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tilannehan on nousu. Nousuhinnat koska menee hyvin. Nousu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu