Jotta minkä tautta jotkut akat töhrii silimänsä ripsimeikillä ihan pyyhkimättömän ahnuksen näköiseksi? Ei oo ihme jos ei miehet lähesty.
Mie vaan ihmettelen!
Anonyymi-ap
19278
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Minä ihmettelen taas onko tällaiset avaukset muka jotenkin hauskoja. Jonninjoutavaa länkytystä. Olisi edes oikeaa huumoria.
Vastaa kysymykseen, äläkä länkytä! Ei tää mitään huumoria oo vaan ihan vakava kysymys! Miksi? Onko akat niin tyhmiä?
Noh.
Joillakin on ase vaikka eivät osaa ampua.
Joillakin on auto vaikka eivät osaa ajaa.
Joillakin on meikkejä vaikka eivät osaa meikata.
Lähinnä totuutta varmaan... Onko muita?
Nyt tuli aloittajalta se kuuluisa aivopieru tai aivotuhnu 🤠
Ihan asiaa, mutta vastauksia ei tunnu tulevan...
Mielestäni enemmän ihmettelemistä "miksi" olisi tässä asiassa: https://fi.wikipedia.org/wiki/Peräaukon_valkaisu
Kumpi oli ensin kana vaiko muna 🤠
Alussa maa oli autio ja tyhjä, ja pimeys oli syvyyden päällä, ja Jahvetin henki liikkui vesillä. Ja Jahvetti sanoi: "Tulkoon lieksalainen". Ja lieksalainen tuli ja J näki, että lieksalainen oli hyvä; mutta J huomasi ettei lieksalaisen ollut hyvä olla yksin. Niin hän loi kanan joka muni munan.
Kyllä ylimeikattuakin voi panna. Paljaalla.
Käit likaantuu mualiin...
Bakteerit olivat ensimmäisiä asukkaita, ja ne syntyivät meren uumenissa kuumissa lähteissä.
Ensimmäiset varsinaiset alkueläimet (toisenvaraiset alkueliöt) kehittyivät noin 800 miljoonaa vuotta sitten ja siitä se sitten syntyi Lieksalaisuus 🤠
Pandameikki ja haravaripset on muotia, siihen kun yhdistää viivaksi nypityt kulmakarvat ja pumpatut huulet.
Ja vielä kun nyppisivät viiksikarvansa pois ja ajaisivat karvaiset säärensä niin saattaisi jopa erottaa lieksalaisesta metsurista.
Ehkä ne sen takia laittaa pakkelia ja lahosuojaa ettei kukaan tunnista, onhan ne ihan järkyttävän näköset niin painavat muoviripset, ettei silmät pysy auki ja potoksihuulet törröllään enempi kun aku ankalla ja sitten ollaan omasta mielestä kauniita:))
EI PERSKELES! 🤣 20 kuvaa naisista, jotka veivät huulten täytön aivan omalle tasolle – ei herkimmille https://www.viikonloppu.com/20-kuvaa-naisista-jotka-veivat-huulten-tayton-aivan-omalle-tasolle-ei-herkimmille/ 🤣
Kyllä ne kumivenehuulet on nätit. Näyttää, että saa Ladan käyntiin pakoputkea imemällä.
Karseita lutkia!
Eipä sitä tiiä jos lie pimperossakin samanlaiset! 😆